SolidWorks >> Złożenia >> ToolBox - Nazwa części
Autor Wypowiedź
2020-04-22, 15:04
Pomógł 0 raz(y).
Witam, domyślnie po wstawieniu łączników z biblioteki toolbox SW, w tabeli części pojawia mi się nazwa części w języku ENG. Czy jest możliwe by nazwa była PL ?
 
CSWP, CSWE, CSWI *** solid-blog.pl ***
2020-04-22, 16:40
Pomógł 405 raz(y).
Dołącz screen o jaką nazwę chodzi, może być opis, nazwa konfiguracji albo części - zmienia się to we właściwościach kolumny. Nie mniej nazwy są po angielsku. W konfiguratorze toolboxa można je pozamieniać.
 
2020-04-22, 18:34
Pomógł 0 raz(y).
Chodzi o nazwę z kolumny nazwa części, chciałbym ją mieć w PL

 
CSWP, CSWE, CSWI *** solid-blog.pl ***
2020-04-22, 21:28
Pomógł 405 raz(y).
To jak pisałem wynika z ustawień w toolboxie. Można to zmienić lokalnie w liście materiałów - trzeba wybrać opcje komponentu i tam są trzy możliwości do wyboru.



Jeżeli na stałe to w ustawieniach Tooboxa są wszystkie nazwy - albo klepiemy ręcznie, albo można zrobić export wszystkich konfiguracji do Excela, tam zmieniamy i wczytujemy. Jak jest tego dużo to się opłaca.

 
2020-04-23, 12:20
Pomógł 0 raz(y).
Ja zrobiłem tak. Wyeksportowałem tabele excel z toolboxa konkretnego rodzaju śrub. Dodałem kolumne np. Nazwa części. Dla każdej śruby dodałem polską nazwe np. Hex Nut 8x25 - Śruba M8x25. Teraz zawsze jak wyciągam na złożenie te konkretne śruby to potem w tabelce mam juz polskie nazwy :)
 
2020-04-23, 12:58
Pomógł 0 raz(y).
No właśnie siedzę 6 godzinę i robię tak samo :) Ciekawe ile jeszcze mi zejdzie. Trochę tego jest.
 

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT