SolidWorks >> Inne tematy >> Nie działa plik przenośny
Autor Wypowiedź
.
2016-11-24, 10:02
Pomógł 52 raz(y).
Witam serdecznie,

Ostatnio dość często piszę na forum, ale niestety dopadło mnie wiele problemów z tym programem.
Ostatnia nowość jak w temacie. Próba utworzenia pliku przenośnego kończy się ulubionym komunikatem : 'Solid Works napotkał problem i musi zostać zamknięty'.
Nie pomogło ani restartowanie systemu ani reinstalacjja Solida.
Nie wiem od kiedy tak jest bo dość dawno nie tworzyłem plików przenośnych ale kiedyś to działało.

PS.
Win7. SW 2015 Premium SP 5.0
 
.
2016-11-24, 10:14
Pomógł 52 raz(y).
Niestety nie da się edytować pierwszego postu ( ??? ) muszę tworzyć nowy.
Sprawdziłem w SW 2016 i też wywala się przy tworzeniu pliku przenośnego :(
Miałem zainstalowane SW 2017 ale odinstalowałem bo źle chodziło (opisałem to w innym temacie).
Nie sprawdziłem przed instalacją SW 2017 bo skąd mogłem wiedzieć. Może tu jest problem ?

PS.
Ewaluacja problemu była następująca:
1. Po zaznaczeniu 'Uwzględnij rysunki' mogłem sobie w nieskończoność patrzeć na kręcące się kółeczko, ale bez rysunków mogłem wykonać operację.
2. Mogłem sobie poustawiać wszystko, z wyjątkiem 'Uwzględnij rysunki' ale po wciśnięciu 'Zapisz' pojawiał się komunikat i błędzie Solida i po ptokach :)
3. Obecnie po wybraniu funkcji 'Plik przenośny' mam tylko kręcące się w nieskończoność kółeczko.

W SW 2010 działa tak jak w pkt. 1
W SW 2015 i 2016 jak pkt. 3
W SW 2017 działało jak pkt. 1 i 2 ale odinstalowałem go bo nie dało się w nim normalnie pracować.
 

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT