SolidWorks >> Inne tematy >> Problem z płynnością Solidworks 2014 i 2015
Autor Wypowiedź
2017-02-20, 21:04
Pomógł 0 raz(y).
witam mam problem tego typu że solidworks bardzo się zacina nie wiem czemu.
mój sprzęt to
GTX 950M
i5 6300 HQ 2.3Gh
8gb ram
 
CSWP, CSWE, CSWI *** solid-blog.pl ***
2017-02-20, 21:24
Pomógł 405 raz(y).
Do wstępnej weryfikacji służy SOLIDWORS RX (po prawej w oknie zadań). Bardzo często problemem są sterowniki grafiki. Sprawdź, czy w opcjach > wydajność włączone jest programowe przyspieszenie OpenGL - jeżeli tak, to problem grafiki.

Zacina się od zawsze czy jakoś nagle?
 
2017-02-21, 11:13
Pomógł 0 raz(y).
zacina się na nowym komputerze na starym kompie wszystko działało płynnie. na tym na początku było ok po jakiejś aktualizacji problem się pojawił. A może zmiana systemy na win 7 pomoże ? mam win 10 64bit. open GL włączyłem trochę lepiej jest ale nadal nie działa tak płynnie jak powinien.
 
CSWP, CSWE, CSWI *** solid-blog.pl ***
2017-02-21, 14:10
Pomógł 405 raz(y).
Powrót do Win7 jest jakimś wyjściem, ale tak czy inaczej nie rozwiązuje problemu. Za czas jakiś i tak SW (teoretycznie) nie będzie działał na tym systemie więc jesteśmy zmuszeni do aktualizowania.

Rozumiem, że chodzi o aktualizacje Win 10 a nie aktualizacje SW?

To może odinstluj aktualizacje... poszukałbym na stronach SW czy nie jest znany taki problem dla danej konfiguracji sprzętowej. Nic więcej obawiam się nie podpowiem. Jeżeli masz subskrypcje to łatwiej coś zrobić prosząc dystrybutora o analizę logów z RX'a.
 
2017-02-21, 17:32
Pomógł 0 raz(y).
Dzięki i tak bardzo mi Pan pomógł. Tak zrobię zgłoszę to dystrybutora. Dzięki jeszcze raz i pozdrawiam.
 

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT