SolidWorks >> Inne tematy >> Karty Właściwości Dostosowanych - błąd przetwarzania pliku
Autor Wypowiedź
2017-10-15, 00:13
Pomógł 0 raz(y).
Witam serdecznie.
Jestem nowym członkiem forum i przyznam szczerze że poznałem je dopiero przez ten problem. Wcześniej uczyłem się programu na praktykach w pewnej firmie gdzie nauczyłem się może nie wiele, ale na pewno w ciągu tych 2 tygodni nauczyłem się więcej niż w ciągu dwóch miesięcy pracy z Solidem na zajeciach na uczelni :)
Ale wracając do tematu. Postanowiłem zainstalować sobie Solidworksa Wersję Edukacyjną na komputerze stacjonarnym, wcześniej używałem na laptopie (stary ale pociągnął solida ładnie). Na laptopie postanowiłem że stworzę sobie własne karty właściwości dostosowanych. Wszystko ładnie działało, nie miałem problemów. Po uruchomieniu Solida na komputerze stacjonarnym i wcześniejszym skopiowaniu tych plików ukazał mi się komunikat.


Nie wiedząc o co chodzi, uznałem że może plik properties się czymś różni. Skopiowałem zatem również jego z laptopa na komputer stacjonarny, niestety problem nie zniknął. Stworzyłem nową kartę właściwości dostosowanych w generatorze (prostą jakąś z kilkoma ramkami) i nic, problem pozostał. Czasami błąd nie wyskakuje, ale NIC się nie wyświetla po prawej stronie. NIe ma komunikatu, ale też nie ma żadnej ramki.

Spotkaliście się z czymś takim? Wiadomo jak z tym sobie poradzić?
Pozdrawiam.
Adam.
 
2017-10-19, 08:50
Pomógł 0 raz(y).
Od poniedziałku mam identyczny problem.

Przy załadowaniu szablonów, które w poprzednim tygodniu działały i wciąż działają u kolegów na pozostałych komputerach, wyświetla mi się ten sam komunikat.

Nie pomogło kopiowanie szablonów, czy nawet całego folderu SOLIDWORKS 2017.
 
2017-10-20, 01:28
Pomógł 0 raz(y).
Ja nawet stworzyłem nową, na tym samym komputerze i nic to nie dało. Ponoć użytkownicy solidworks'a mogą takie informacje zgłosić. Jednakże nie wiem czy ja, posiadając licencję studencką (brak subskrypcji) mam również taką możliwość.
Pozdrawiam.
 

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT