Pozostałe >> Edukacja SolidWorks >> Zakup CSWA Online
Autor Wypowiedź
...trzeba mieć cel...
2012-11-26, 08:25
Pomógł 0 raz(y).
Witam kolegów.

Mam do was pytanie w kwestii zakupu egzaminu CSWA online.

Na stronie https://store2.esellerate.net/store/checkout/CustomLayout.aspx?s=STR6391639620&pc=&page=OnePageCatalog.htm jest możliwość płatności kartą VISA. Ja takowej nieposiadam i chciałbym skorzystać z pomocy kolegi (on posiada kartę VISA). Wybór na płatność VISA interesuje mnie z powodu możliwości zakupów w złotówkach.

I teraz pytania:
1). Czy jeżeli kolega wykupi dla mnie egzamin (oczywiście płatność na jego nazwisko, jako właściciela karty) to czy ja mogę z niego skorzystać niebędąc bezpośrednio osobą kupującą??

2). Czy w sekcji PERSONAL INFORMATION (na załączonym obrazku) mają być wpisane dane osoby kupującej, czy dane osoby (moje) podchodzącej do egzaminu.



3). Jaki okres ważności ma wykupiony egzamin??

4). Może są jakieś inne metody zakupu egzaminu online, poza stroną solidworks.com

Proszę was o odpowiedź ponieważ szkoda by było wydawać kasę na próżno :)
 
CSWP, CSWE, CSWI *** solid-blog.pl ***
2012-11-26, 11:56
Pomógł 405 raz(y).
Ad.1 Wg mnie dane osoby to jedno, a płatnik to drugie. Zawsze też możesz założyć konto paypal na siebie.

Ad.2 jw.

Ad3. Jakoś mi się kojarzy, że trzy m-ce, chyba że był to kupon propocyjny to chyba obowiązuje dłużej (nie wiem czy nie rok).

A4. Wg mojej wiedzy tylko tam można zakupić.

Myślę, że wszelich informacji udzieli dowolny reseller, albo napisz na:certification@solidworks.com
 
...trzeba mieć cel...
2012-11-26, 12:43
Pomógł 0 raz(y).
Dzięki Pawle. To już jest dla mnie solidny punkt odniesienia :)
 
Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, ponieważ wiedza jest ograniczona
2012-11-26, 14:03
Pomógł 4 raz(y).
Indentyfikacja jest na podstawie adresu e-mail i ostatnio dodałem kolejne i podałem ten sam adres i mam CSWP razem z CSWA bo podałem ten sam adres e-mail

poniżej przykład:

Hello xxxx!
Thank you for your purchase. Follow these steps to take your exam:


Download the exam software: Tangix TesterPRO Client
Run the client software, login with your account:
Login: a.xxx@onet.pl
If you have lost your password, please visit SolidWorks® Certification Center and use the "Recover Password" function to get a new password.
Take the exam
 
...
2015-04-13, 22:08
Pomógł 0 raz(y).
a jaki adres trzeba podać w TesterPRO (domowy czy może być adres uczelni)?

czy po zdaniu egzaminu dostaje się wersje papierową certyfikatu czy tylko elektroniczną do samodzielnego wydruku?

czy egzamin jest dostępny tylko po ang czy też po polsku?
 
CSWP, CSWE, CSWI *** solid-blog.pl ***
2015-04-14, 08:29
Pomógł 405 raz(y).
Adres dowolny, certyfikat do samodzielnego wydruku (w pdf), tylko wersja EN.
 

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT