SolidWorks >> Rysunki >> Znikajacy ( pol-przezroczysty widok arkusza)
Autor Wypowiedź
Certified SOLIDWORKS Associate (CSWA) , Solidworks 2020 Profesional
2017-02-22, 11:40
Pomógł 6 raz(y).
Witam wszystkich. Od kiku dni mam problem z moim Solidworksem 2015 SP4. Mianowicie kiedy jeste w opcji rysunek i wstawiam do arkusza liste czesci do zlozenia nagle cayly solidworks staje sie polprzezroczysty tak jak na zalaczonym prin screanie. Czy ktos wie co tu poradzic. Dodam ze wciaz moge uzywac programy ale na polprzezroczystym widoku.Po wstawieniu listy materialow zapisuje rys i odpalam solida na nowa i wszystko wtedy jest ok do momentu wstawienia nowej list materialow na kolejnym arkuszu. Dodam jeszcz ze jak klikne lewym myszy na arusz to on staje sie corac bardziej przezroczysty.Czy ktos wie jak to naprawic? Dodam ze moja subskrypcja wygasla i nie mam mozliwosci kontaktu ze sprzedawca.Jak widac na jpegu spod solida przeswituje Paint. dzieki

 
CSWP, CSWE, CSWI *** solid-blog.pl ***
2017-02-22, 20:11
Pomógł 405 raz(y).
Z tego co mi się wydaje, efekt taki powodują jakieś ustawienia grafiki. Domyślam się, że jest to jakaś nvidia albo amd więc w przypadku nvidii można wyłączyć pod prawym opcje dodane do menu. Ogólnie szukałbym rozwiązania w dodatkowych ustawieniach karty.
 
2017-02-23, 07:07
Pomógł 1 raz(y).
Ja spróbował bym zaktualizować sterowniki od karty ( i też się zgodzę że jakaś opcja się załączyła:):))
 
Certified SOLIDWORKS Associate (CSWA) , Solidworks 2020 Profesional
2017-03-07, 10:40
Pomógł 6 raz(y).
ok. zaraz poszukam w nvidia i ustawienia.dzieki za pomoc.
 
Certified SOLIDWORKS Associate (CSWA) , Solidworks 2020 Profesional
2017-06-05, 11:15
Pomógł 6 raz(y).
Taki szybki update do tematu. Nowe sterowniki do grafiki rozwiazaly problem. Problem pojawial sie jedynie przy liscie materialowej wikszej niz 20 pozycji.
 

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT