Aktualności

Nowi Instruktorzy SolidWorks

Jakub Chmielak Jakub Chmielak
26 2014
W dniu 21 maja 2014 w siedzibie głównej CNS Solutions w Warszawie przy ulicy Postępu 6 odbył się egzamin na Instruktora SolidWorks.

Egzamin został przeprowadzony przez Cristiana Albu – Certicication Technology Manager, który przeleciał do Polski z Dassault Systèmes Deutschland oraz Marcina Sitkiewicza – Territory Technical Manager Poland z Dassault Systemes Sp. z o.o.

Każdy z uczestników miał około 30 minut na zaprezentowanie jednej z lekcji treningowych z zakresu Mechanical Design lub Simulation. Podczas prezentacji trzeba było wykazać się wiedzą z zakresu oprogramowania, umiejętnością przekazywania wiedzy oraz odpowiadać na pytania egzaminatorów.

W efekcie przeprowadzonej certyfikacji do grona Instruktorów dołączyli:

CSWI Certified SolidWorks Instructor – Mechanical Design:

  • Cezary Cholewski
  • Krzysztof Grabek
  • Krzysztof Pluta
  • Łukasz Siwiec

CSWSI Certified SolidWorks Instructor – Simulation:

  • Cezary Cholewski
  • Krzysztof Grabek
  • Tomasz Jęczarek
Certyfikat
 

Sprostowanie – 3.06.2014

Pan Christian Albu przyleciał do Polski oczywiście z Dassault Systèmes Deutschland GmbH bo tak obecnie nazywa się firma a nie jak wcześniej podaliśmy z SolidWorks Deutchland. Za pomyłkę przepraszamy.

"Przeprowadziliśmy certyfikację instruktorów w czterech firmach w Polsce posiadających uprawnienia do prowadzenia szkoleń SolidWorks.

Listę tych firm jak i potwierdzenia aktualnie posiadanych przez nie certyfikatów zawiera strona https://solidworks.virtualtester.com, gdzie należy wybrać ikonę Certified Resellers and Training Centers (lewy górny róg, symbol globu) i kraj Polska. Pierwsza ikona w kolumnie CTSP to symbol świadczący o posiadaniu certyfikatu CSWI. Opisy pojawiają się po najechaniu na ikonę kursorem. Strona jest na bieżąco aktualizowana.

Certyfikat konkretnej osoby można potwierdzić wpisując kod na nim się znajdujący, korzystając z ikony „Validate Certificate” na tej samej stronie.
 
Podczas naszej tygodniowej sesji certyfikacyjnej przyznaliśmy ponad trzydzieści nowych certyfikatów zaświadczających odpowiednie przygotowanie do prowadzenia kursów SOLIDWORKS i SOLIDWORKS Simulation pracownikom wymienionych na stronie firm."
- Marcin Sitkiewicz, Dassault Systèmes Sp. z o.o.

Tagi: solidworks, instruktor, szkolenia, mechanical design, simulation
Źródło: CNS Solutions
Liczba wyświetleń: 1587
Najciekawsze tematy
Polecane artykuły
Napisz komentarz
0 Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy na temat filmu. Rozpocznij dyskusję!

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT