Nowe loga partnerów

Dodatki do SolidWorks

NEi Works

 
Kategoria: Analizy MES
Producent: NEi Software
Gdzie kupić w Polsce?

NEi Works to produkt pozwalający na integrację solverów NEi Nastran z parametrycznym środowiskiem do modelowania bryłowego - SolidWorks.
 

Program zapewnia pełną asocjatywność pomiędzy tworzoną geometrią CAD a przyszłym modelem MES. Każda zmiana geometrii w SolidWorks powoduje adaptywne dopasowanie siatki, a także istniejących warunków brzegowych oraz obciążeń modelu obliczeniowego.
 

NEi Works - Konfiguracje:
NEi Works Basic
– to najprostsza i najtańsza opcja pakietu, składającego się z Pre/Post-Processora NEi Works oraz zintegrowanego solvera NEi Nastran. W wersji Designer dostepne są dwa moduły obliczeniowe NEi Nastran L1 i L2, pozwalające na przeprowadzenie analiz w zakresie liniowej statyki, drgań własnych, wyboczenia, naprężeń wstępnych, kontaktu liniowego, ustalonej wymiany ciepła oraz optymalizacji.

NEi Works Expert – zawiera wszystkie dostępne moduły obliczeniowe NEi Nastran od L1 do L5, pozwalające dodatkowo na przeprowadzenie analizy z zakresu dynamiki, nieustalonej wymiany ciepła, nieliniowości materiałowej oraz geometrycznej.

NEi Works Unlocked - w opcji moduły obliczeniowe solvera NEi Nastran są niezależne od Modelera, co pozwala im również na współpracę i wymianę plików pomiędzy innymi pre- i post-processorami, takimi jak np.: FEMAP, Patran, HyperMesh. Konfiguracja Unlocked wyposażona jest ponadto w Edytor Analizy NEi Nastrana. Dodatkowe możliwości Edytora w zakresie edycji danych wejściowych zwiększają możliwość kontroli modelu, jak również jakość i wiarygodność wyników analizy.
 

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT