Nowe loga partnerów

Dodatki do SolidWorks

iziCRM/PDM

 
Kategoria: Analizy MES
Producent: iziSoft
Gdzie kupić w Polsce?

iziCRM/PDM jest systemem stworzonym przez iziSoft służącym do zarządzania dokumentacją oraz informacją w firmie. Pozwala na współpracę z dowolną aplikacją pracującą w systemie Windows, w szczególności pakietem Microsoft Office i LibreOffice, graficznymi plikami (np. skanami), plikami PDF czy systemami CAD 2D jak AutoCAD czy 3D jak SolidWorks z którym potrafi współpracować bezpośrednio jako tzw. addin.
 
 

iziCRM/PDM jest dostępny również jako wersja samodzielna gdzie może być z powodzeniem używany w innych działach przedsiębiorstwa w których nie korzysta się bezpośrednio z systemów CAD ale jednocześnie chce się mieć dostęp do danych konstrukcyjnych, np. w dziale zamówień. Oprócz typowych funkcji wykonywanych przez system PDM takich jak zarządzanie dokumentacją techniczną, zarządzanie stanami i uprawnieniami dostępu, iziCRM/PDM pozwala na zarządzanie relacjami z zewnętrznymi kontaktami.


iziCRM/PDM posiada moduły związane z rejestrowaniem zewnętrznych podmiotów i osób kontaktowych, prognozować sprzedaż, rejestrować historię kontaktów czy planować produkcję używając wykresów typu Gantt. Łatwo sobie wyobrazić sytuację, że nie tylko dział handlowy wymaga dostępu do systemu klasy CRM ale również typowe prace konstrukcyjne również wymagają kontaktu z zewnętrznymi dostawcami, odbieraniem ofert a nawet wyceną projektów. W takich przypadkach wbudowane narzędzia w system iziCRM/PDM sprawdzą się doskonale.

Silną stroną iziCRM/PDM jest możliwość prezentowania danych w postaci raportów i wykresów. Załączone narzędzie pozwala na tworzenie raportów o dowolnym stopniu skomplikowania z możliwością użycia języka skryptowego. Uzupełnieniem zalet iziCRM/PDM jest rozsądnie skalkulowana cena w stosunku do oferowanych możliwości.

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT