Nowe loga partnerów

Dodatki do SolidWorks

123GO

 
123Go od Logopress to najszybszy i najprostszy sposób automatycznego wstawiania łączników. 123Go to bardzo przystępne, przyjazne i inteligentne biblioteki, w tym śruby, nakrętki, podkładki i kołki. Jest to użyteczne dla wszystkich użytkowników we wszystkich dziedzinach mechanicznych. 123Go jest w 100% zintegrowany z SolidWorks i został zaprojektowany specjalnie dla SolidWorks.
Kategoria: Biblioteki części
Producent: Logopress
Certified Gold Product

3DQuickPress

 
3DQuickPress® jest dodatkiem SolidWorks® do projektowania form. W środowisku 3D części mogą być tworzone szybko i łatwo. Kluczowe funkcje 3DQuickPress obejmują: rozkładanie, automatyczne generowanie wykrojników i rozpoznawanie części, listy materiałowe, standardowe biblioteki komponentów i inne.
Kategoria: Formy wtryskowe
Producent: 3D QuickTools Limited
Certified Gold Product

Agile PLM

 
Agile PLM Engineering pozwala zespołom projektowym wnieść nowe informacje na temat projektu produktu i współpracy z zespołami oraz partnerami w całym przedsiębiorstwie. Rozwiązanie wspiera innowacyjność projektu, wymusza integralność projektu i pozwala firmom na szybkie i skuteczne przejście od projektowania do produkcji.
Kategoria: PDM/PLM
Producent: Oracle, USA, Inc.
Certified Gold Product

BlankWorks

 
BlankWorks zapewnia użytkownikom SolidWorks w pełni zintegrowane narzędzie do tworzenia optymalnych kształtów elementów blach przewidzianych do formowania metodą tłoczenia. Dzięki zastosowaniu obliczeń MES można uzyskać rozkrój dowolnej geometrii z SolidWorks.
Kategoria: Arkusze blach
Producent: Forming Technologies, Inc.
Certified Gold Product

BlueCielo Product Suite

 
BlueCielo ECM Solutions jest światowym liderem w dziedzinie zaawansowanych rozwiązań informatycznych w zakresie zarządzania informacjami o zasobach (AIM), inżynierii zarządzania treścią (ECM) przewidzianym dla właścicieli / operatorów i kontrolerów dokumentów technicznych w przemyśle maszynowym.
Kategoria: PDM/PLM
Producent: BlueCielo ECM Solutions B.V.
Certified Gold Product

CrossCad/Plg : Catia V5 3D to SW

 
Translacja Catia V5 do SolidWorks jest jednym z najbardziej popularnych rozwiązań oferowanych przez Datakit. To dokonałe narzędzia do prawidłowego czytania oraz pracy z częściami i złożeniami zaprojektowanymi w Catia V5, umożliwiające analizę i naprawę eksportowanych modeli.
Kategoria: Translacja danych
Producent: Datakit
Certified Gold Product

CustomWorks

 
CustomWorks® jest narzędziem do zarządzania plikami dla użytkowników SolidWorks i PDMWorks. Wyróżnia go fakt, że jest łatwy do nauczenia i niezwykle prosty w obsłudze ze względu na to, że interfejs użytkownika znajduje się bezpośrednio w SolidWorks Property Manager.
Kategoria: PDM/PLM
Producent: CadWorks Software Oy Ltd.
Certified Gold Product

DBWorks

 
DBWorks dla SolidWorks® jest narzędziem do zarządzania plikami. Dzięki integracji umożliwia zaawansowaną kontrolę przy jednoczesnym wykorzystaniu funkcji oprogramowania SolidWorks. Wykorzystując API można dostosować DBWorks do własnych wymagać i standardów.
Kategoria: PDM/PLM
Producent: MechWorks
Certified Gold Product

Delcam for SolidWorks

 
Delcam for SolidWorks łączy w sobie korzyści systemów PowerMILL oraz FeatureCAM wykorzystując sprawdzone algorytmy. Program zapewnia wyjątkową prędkość wyliczania ścieżek prowadzenia narzędzia znaną z systemu, a także oferuje zaawansowane strategie 5-osiowej obróbki szybkościowej, które zwiększają produktywność i wydłużają żywotność narzędzi.
Kategoria: CAM
Producent: Delcam plc
Certified Gold Product

DezignWorks

 
DezignWorks automatycznie tworzy geometrię 2D i 3D, w tym skomplikowane trójwymiarowe kształty. DezignWorks umożliwia edycję krzywych złożonych, dzięki czemu dane mogą być dodawane lub odejmowane w trakcie lub po operacji z DezignWorks Patent Pending Database Manager. DezignWorks zapewnia, że ​​wszystkie elementy geometryczne są parametryczne, w pełni edytowalne w SolidWorks.
Kategoria: Reverse engineering
Producent: Creative Dezign Concepts, Inc.
Certified Gold Product

DriveWorks, DriveWorksXpress

 
DriveWorks pozwala projektować sterowane regułami różne warianty modeli wykorzystując składnie Microsoft Excel. Dzięki DriveWorks oraz DriveWorksXpress użytkownicy SolidWorks mogą zautomatyzować powtarzające się zadania, skracając czas wdrożenia do produkcji.
Kategoria: Projektowanie
Producent: DriveWorks Ltd.
Certified Gold Product

ERPLink

 
QBuild Corporation dostarcza rozwiązania integracji wypełniając lukę między inżynierią i systemami ERP. QBuild oferuje szeroki zestaw narzędzi dla inżynierów ERP wykonywany za pomocą SolidWorks włączając w to zaawansowane narzędzia do wyszukiwania części ERP, listy BOM i elementy integracji danych. Umożliwia także integrację się z systemem ERP Enterprise PDM.
Kategoria: ERP/MRP
Producent: QBuild Corporation
Certified Gold Product

FormatWorks

 
FormatWorks to narzędzie do translacji danych pomiędzy systemami 3D CAD. Rozszerza funkcjonalność SolidWorks dając możliwość wymiany plików m.in. z CATIA V4 i CATIA V5 jak i innymi formatami. Opatentowane algorytmy stworzone przez firmę Capvidia pozwalają w zautomatyzowany sposób dokładnie i niezawodnie przenosić piliki automatycznie naprawiając błędy geometrii.
Kategoria: Translacja danych
Producent: Capvidia NV
Certified Gold Product

HFWorks

 
HFWorks jest w pełni trójwymiarowym symulatorem pola RF/mikrofal i aplikacji bezprzewodowych, w oparciu o skuteczne obliczenia metodą elementów skończonych. Obecnie jest to jedyny dodatek do obliczeń wysokiej częstotliwości do pakietu 3D CAD SolidWorks®.
Kategoria: Analizy MES
Producent: ElectroMagneticWorks
Certified Gold Product

hyperMILL for SolidWorks

 
hyperMILL dla SolidWorks to oprogramowanie w pełni zintegrowane, dzięki czemu eliminuje konieczność przenoszenia plików z programu CAD do CAM. Pozwala to wyeliminować błędy powstające przy konwersji modeli na inne formaty. Pełna integracja hyperMILL z systemami CAD znacznie usprawnia współpracę pomiędzy różnymi działami w firmie i umożliwia tworzenie łańcuchów produkcyjnych.
Kategoria: CAM
Producent: OPEN MIND Technologies AG
Certified Gold Product

IMOLD for SolidWorks

 
IMOLD to uznany produkt do kompleksowego projektowania form wtryskowych zawierający wiele przydatnych narzędzi, które uzupełniają lub automatyzują narzędzia dostępne w podstawowej wersji SolidWorks. IMOLD zawiera wiele funkcji w tym narzędzia do projektowania: podziału formy, wypychaczy, suwaków, elektrod, kanałów chłodzących, list materiałowych i inne.
Kategoria: Formy wtryskowe
Producent: Manusoft Technologies Pte Ltd.
Certified Gold Product

InspectionXpert

 
InspectionXpert pozwala na umieszczane unikalnych wymiarów, tolerancji geometrycznych i notatek na rysunku SolidWorks, a następnie generuje pierwszy artykuł w procesie kontroli jakości blach z rysunku. arkusze Excel i kontroli są oparte na formacie XML i mogą być wykorzystane do kontroli jakości w tym pierwszym artykule w procesie kontroli.
Kategoria: Użytkowe
Producent: Extensible CAD Technologies
Certified Gold Product

Logopress3F

 
Logopress3 jest narzędziem przeznaczonym dla inżynierów generujących rozkroje rozłożonych elementów giętych. W pełni zintegrowany dodatek o statusie Gold posiada zaawansowane funkcje, które pozwalają na kompleksowe projektowanie tłoczników, w tym przeprowadzanie analiz i symulacji.
Kategoria: Arkusze blach
Producent: Logopress
Certified Gold Product

MasterCAM dla SolidWorks

 
Mastercam® dla SolidWorks®, to połączenie dwóch najbardziej rozpowszechnionych i używanych na świecieaplikacji CAD/CAM, umożliwiając generowanie programów CNC bezpośrednio w środowisku SolidWorks’a. Zaimplementowane strategie obróbkowe w SolidWorksie pochodzą bezpośrednio z systemu Mastercam.
Kategoria: CAM
Producent: CNC Software, Inc.
Certified Gold Product

MaxxDatabase

 
MaxxDB - to program do zarządzania dokumentami opracowany specjalnie dla SolidWorks. MaxxDB posiada narzędzia idealnie spełniając potrzeby użytkownika. Intuicyjny interfejs użytkownika z MaxxDB informuje o aktualnym stanie jego danych w najprostszy możliwy sposób. Zainstalowany w ciągu kilku minut, spełnia większość wymagań użytkowników, w tym opcję zatwierdzania i zarządzania zmianami.
Kategoria: PDM/PLM
Producent: MaxxSoft GmbH
Certified Gold Product

MoldWorks

 
MoldWorks dla oprogramowania SolidWorks® to innowacyjny zintegrowany pakiet do projektowania form wtryskowych z własnymi bibliotekami. MoldWorks został pomyślany jako narzędzie do swobodnego tworzenia komponentów składowych form, takich jak płyty mocujące, wypychacze, tuleje i inne.
Kategoria: Formy wtryskowe
Producent: R&B Mold & Die Design
Certified Gold Product
 
NEi Works to produkt pozwalający na integrację solverów NEi Nastran z parametrycznym środowiskiem do modelowania bryłowego - SolidWorks.
Kategoria: Analizy MES
Producent: NEi Software
Certified Gold Product

OptisWorks

 
OPTIS to oprogramowanie do symulacji światła w środowisku wirtualnej rzeczywistości. Jego rozwiązania pozwalają projektantom i inżynierom ergonomii symulować i optymalizować wydajne oświetlenie, kolory, efekty optyczne a także widoczność i czytelność informacji w pełni realistycznym środowisku CAD jako interfejs człowiek-maszyna (Human Machine Interface - HMI)
Kategoria: Optyka
Producent: Optis
Certified Gold Product

ProductCenter PLM

 
ProductCenter™ to aplikacja typu Product Lifecycle Management (PLM) zapewniająca unikalną i potężną kombinację narzędzi do zarządzania dokumentacją poprzez dostęp do danych produktu, zarządzanie zmianami, sprawdzanie stanu w środowisku SolidWorks. Pozwala firmom w optymalizacji rozwoju produktu oraz pozwala lepiej zarządzać łańcuchem dostaw.
Kategoria: PDM/PLM
Producent: SofTech, Inc.
Certified Gold Product

RevWorks

 
RevWorks to aplikacja do inżynierii odwrotnej dla SolidWorks. Umożliwia tworzenie parametrycznych modeli szybko i łatwo bazując na obecnych rozwiązaniach inżynieryjnych dla SolidWorks®. RevWorks™ zawiera wiele narzędzi do przechwytywania danych komponentu bezpośrednio do części i złożeń, w tym narzędzi szkicu 2D i 3D, SnapScan™ i DirectSurf™.
Kategoria: Reverse engineering
Producent: Revware, Inc.
Certified Gold Product

SAP PLM Integration for SolidWorks

 
CIDEON z SAP PLM umożliwia automatyczne generowanie dokumentacji technicznej, a także nawigacji graficznych i danych pochodzących z badań z systemów heterogenicznych. CIDEON Software jest twórcą linii produktów CIDEON, które są wykorzystywane głównie w zarządzaniu danymi produktu pozwalając firmom na bardziej wydajną pracę i redukcję kosztów.
Kategoria: PDM/PLM
Producent: CIDEON Software GmbH
Certified Gold Product

SigmundWorks

 
SigmundWorks to potężne narzędzie do analizy tolerancji dla SolidWorks opracowany przez Varatech. Pozwala inżynierom na ocenę, weryfikację i optymalizację zmienności procesu montażu. Jest w pełni zintegrowany z SolidWorks. SigmundWorks zapobiega kosztownym opóźnieniom, jak również problemom z długoterminowymi zmianami.
Kategoria: Analiza tolerancji
Producent: Varatech Inc.
Certified Gold Product

SimpoeWorks

 
SIMPOE SAS, to francuski producent specjalizujący się w symulacji wtrysku tworzyw sztucznych. Oprogramowanie SIMPOE pozwalają na znaczne oszczędności kosztów budowy fizycznych prototypów, form, optymalizacji kosztów materiału, jak również pozwala znacznie skrócić czas wejścia na rynek nowych produktów.
Kategoria: Analizy MES
Producent: SIMPOE SAS
Certified Gold Product

SolidCAM

 
SolidCAM oferuje konkurencyjny cenowo produkt CAM, z następującymi możliwościami obróbki: wykonywanie otworów, frezowanie 2, 3, 4 i 5-osiowe, obróbkę HSM, toczenie, toczenie z frezowaniem oraz obróbki EDM. SolidCAM posiada funkcje automatycznego ustawienia układu odniesienia, operacji kroku w bok 3D, frezowania trochoidalnego i zgrubnego wgłębnego, uwzględniania kolizji oprawek narzędzia oraz pełnego wykorzystania obróbki resztki materiału.
Kategoria: CAM
Producent:
Certified Gold Product

SolidPDM

 
SolidPDM jest narzędziem inżynierii umożliwiając grupom projektowym SolidWorks bardziej wydajne planowanie procesu montażu. SolidPDM umożliwia łatwy dostęp do standardowych komponentów i części z istniejących list materiałowych. Wszystkie firmy, w których buduje się wiele konfiguracji zespołów odniosą ogromne korzyści z SolidPDM.
Kategoria: PDM/PLM
Producent: Modultek/CadON
Certified Gold Product

TactonWorks

 
Dzięki TactonWorks producenci mogą zredukować czas przeznaczony na dostosowanie własnych projektów z dni do minut. Jest to możliwe dzięki automatyzacji powtarzalnych zadań z pomocą dodatku TactonWorks do SolidWorks 3D CAD.
Kategoria: Rurociągi i HVAC
Producent: Tacton Systems AB
Certified Gold Product

Trace Software

 
Elecworks jest wysokiej klasy pakietem narzędzi CAD przewidzianym dla zastosowań w elektryce i automatyce, będącym uzupełnieniem SolidWorks jako narzędzia do projektowania mechanicznego.
Kategoria: Projektowanie
Producent: Elecworks
Certified Gold Product

TransMagic

 
TransMagic PowerPack dla SolidWorks ® wspiera SolidWorks w procesie wymiany danych pomiędzy systemami 3D CAD. TransMagic tłumaczy i naprawia większość plików w ramach aplikacji SolidWorks.
Kategoria: Projektowanie
Producent: TransMagic, Inc.
Certified Gold Product

SolidWorks IDF Modeler

 
SolidWorks® IDF Modeler jest dwukierunkowym translatorem między SolidWorks i Intermediate Data Format (IDF). Ten standard pozwala na wymianę danych pomiędzy ECAD PCB oraz systemami typu MCAD poprzez dane ASCII. To pozwala na tworzenie złożeń SolidWorks z płytkami obwodów drukowanych (PCB). Można również modyfikować złożenia i przesłać zmiany z powrotem do systemu PCB.
Kategoria: Elektryka i elektronika
Producent: Desktop EDA
Certified Gold Product

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT