Nowe loga partnerów

Dodatki do SolidWorks

CAMWorks

 
CAMWorks to oprogramowanie nowej generacji, dzięki któremu w szybki i profesjonalny sposób programuje się maszyny CNC. CAMWorks jest aplikacją wykorzystującą interfejs SolidWorks, najpopularniejszego i najbardziej wydajnego na świecie programu do projektowania w 3 wymiarach.
Kategoria: CAM
Producent: Geometric Technologies, Inc.
Certified CAM Product

Edgecam Solid Machinist

 
EdgeCAM należy do grupy programów CAM do komputerowego wspomagania wytwarzania, który umożliwia programowanie obrabiarek sterowanych numerycznie łącznie z obróbką HSM (High Speed Machining), w tym: frezarek, tokarek oraz wycinarek drutowych.
Kategoria: CAM
Producent: Planit
Certified CAM Product

Esprit

 
System programowania ESPRIT jest jednym z produktów firmy DP Technology, światowego lidera w dziedzinie oprogramowania CAD/CAM. Program umożliwia pełną kontrolę i nadzór obróbki, posiada obszerną bibliotekę narzędzi, materiałów, technologii oraz wbudowany postprocesor umożliwiający komunikację z większością sterowań oferowanych na rynku obrabiarkowym.
Kategoria: CAM
Producent: DP Technology Corp.
Certified CAM Product

GibbsCAM

 
GibbsCAM, program do komputerowego wspomagania wytwarzania (CAM) jest uznanym liderem rynku CAM. Gibbs specjalizuje się w oprogramowaniu do programowania CNC, który wykorzystuje graficzny interfejs użytkownika i zgodność danych produktów CAD do maksymalizacji prostoty obsługi i wydajności. Ponieważ jest to system w pełni asocjatywny, zmiany mogą być wprowadzane szybko i łatwo.
Kategoria: CAM
Producent: Gibbs and Associates
Certified CAM Product

NCG CAM

 
Założona w Cambridge, UK, NCG CAM Solutions Ltd. dostarcza rozwiązania CAM, oferując wszystkie narzędzia potrzebne do produkcji prototypów, modeli, form, matryc, wzorów i gotowych produktów. Specjalnością NCG CAM jest HSM 3D CAM.
Kategoria: CAM
Producent: NCG CAM Solutions Ltd.
Certified CAM Product

PartMaker

 
PartMaker jest liderem rozwiązań CAM do automatyzacji programowania wieloosiowych centr oraz tokarek SWISS-Type. PartMaker CAM Software jako dział Delcam Plc. to pakiet, który zapewnia ekonomiczne rozwiązanie programistyczne dla frezowania, toczenia i cięcia drutem EDM.
Kategoria: CAM
Producent: PartMaker Inc.
Certified CAM Product

SurfCAM

 
Surfcam jest zaawansowanym programem CAM do generowania obróbki na maszyny CNC od 2 do 5 osi. Czynnikiem wyróżniającym Surfcam spośród innych programów CAM jest opatentowana technologia TrueMill, zwiększająca wydajność obróbki i wydłużająca żywotność narzędzi.
Kategoria: CAM
Producent: Surfware, Inc.
Certified CAM Product

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT