Nowe loga partnerów

Dodatki do SolidWorks

3DBOXX Workstation

 
BOXX projektuje i produkuje wysokiej wydajności stacje robocze i systemy renderingu efektów wizualnych (VFX), animacji, postprodukcji, projektowania 3D, zaawansowanej wizualizacji oraz inne. Doświadczenie BOXX Technologies w zakresie produkcji sprzętu wysokiej wydajności, oprogramowania i świadczenia usług jest bezkonkurencyjne. W ich ofercie znajdują się komputery stacjonarne i mobilne stacje robocze.
Kategoria: Sprzęt
Producent: BOXX Technologies
Solution Partner

3DCreate

 
3DCreate zapewnia pełną symulację i wizualizację nowoczesnych systemów produkcji. Teraz każdy może uzyskać dostęp do modeli 3D przy użyciu warstw symulacji produktów i komponentów wielokrotnego użytku, dzięki czemu łatwo można tworzyć nowe układy.
Kategoria: Analizy i obliczenia
Producent: Visual Components Oy
Solution Partner

3D-DOCTOR

 
3D-DOCTOR to zestaw narzędzi do tworzenia modeli 3D opartych na wielokątach siatki z CT, MRI, mikroskopów lub innych obrazów wolumetrycznych przeznaczonych do szybkiego prototypowania, wizualizacji, symulacji 3D, obliczeń objętości i aplikacji pomiarowych.
Kategoria: Wizualizacje
Producent: Able Software Corporation
Solution Partner

3DVIA Composer

 
3DVIA Composer pozwoli Ci stworzyć wszystko poczynając od instrukcji obsługi do animacji 3D i filmów. Pozwala na uproszczenie procesu tworzenia Twojej dokumentacji, którą możesz tworzyć już na etapie projektowania, a to da Ci większą liczbę zamówień i umożliwi stworzenie dokładnej dokumentacji po naprawdę niskich kosztach.
Kategoria: Wizualizacje
Producent: Dassault Systemes
Solution Partner

3D Printers

 
Solidscape oferuje systemy rapid prototyping, które współpracują z oprogramowaniem 3D CAD do tworzenia modeli fizycznych projektów, m.in z SolidWorks. Mogą być bezpośrednio drukowane jako finalne produkty lub używane jako wzorce do formowania silikonu (RTV ). Rozwiązania Solidscape są kompatybilne z pakietem oprogramowania SolidWorks.
Kategoria: Sprzęt
Producent: Solidscape, Inc.
Solution Partner

Apex

 
W pełni zintegrowany ze środowiskiem SolidWorks® APEX ® został opracowany do projektowania i analizy systemów optycznych i oświetlenia przy użyciu prostych, łatwych metod pracy. APEX jest samodzielną aplikacją, która ułatwia i optymalizuje interakcje inżynierów z narzędziami optycznymi, takimi jak technologia BRO's ASAP®.
Kategoria: Optyka
Producent: Breault Research Organization
Solution Partner

Arena-SolidWorks Integration

 
Arena to scentralizowany system rejestracji, kontroli i wymiany informacji w tym list materiałów (BOM), specyfikacji technicznych, danych o kosztach, statusie zgodności i zleceniach zmian. Dzięki integracji Arena z SolidWorks eliminujemy ręczne, czasochłonne i podatne na błędy rejestry danych inżynierskich.
Kategoria: PDM/PLM
Producent: Arena Solutions
Solution Partner
 
BlachSolid to dodatek w pełni zintegrowany z SolidWorks®, którego zadaniem jest wspomaganie Użytkownika przy szacowaniu i kontroli kosztów wytwarzania na etapie projektowania części blaszanych w systemie CAD 3D. Konstruktor, technolog z pomocą dodatku BlachSolid, wykorzystującego informacje zawarte w modelu części zamodelowanej za pomocą narzędzi „Arkusz blachy”, może oszacować m.in. koszt materiału, wytwarzania czy zabezpieczenia projektowanego detalu.
Kategoria: Użytkowe
Producent: ADKSolid
Solution Partner

CATALOGcreator

 
Jako lider w dziedzinie oprogramowania w Europie, CATALOGcreator umożliwia szybkie tworzenie i publikowanie produktów i części zamiennych oraz innych katalogów. Dzięki temu łatwiejsze jest drukowanie, tworzenie multimediów na CD i publikacje internetowe. Wykorzystywane są najnowsze technologie takie jak XML, PHP, mySQL lub BMEcat. CATALOGcreator jest rozwijany w kierunku integracji z ERP i innymi systemami informatycznymi.
Kategoria: Edukacja
Producent: CATALOGcreator GmbH
Solution Partner

Commands Guide Tutorial for SolidWorks

 
D&M Education LLC. od wielu lat zajmują się przygotowywaniem podręczników dla SolidWorks. Autorami najczęściej są wykładowcy amerykańskich uczelni z wieloletnim doświadczeniem w edukacji. Książki podzielona są na kategorie i zawierają wiele interesujących przykładów.
Kategoria: Edukacja
Producent: D&M Education
Solution Partner

EasyWorks

 
EasyWorks umożliwia łatwe zmiany nazw części, kopiowanie plików podmianę odniesień zmieniających się komponentów złożeń. Teraz projektanci mogą właściwości plików przy użyciu dodatku EasyWorks. Pomaga on również użytkownikom SolidWorks w zarządzaniu zmianami i zapisie do formatu PDF i DWG za pomocą BatchPlot.
Kategoria: Projektowanie
Producent: EasyWorks Co., Ltd.
Solution Partner

Flex3D SolidWorks

 
Lantek Systems oferuje systemy CAD/CAM specjalnie zaprojektowane do zautomatyzowania programowania kodów CNC wykrawarek. Doskonale łączy w sobie technologie maszyny z jej programowaniem oraz wymaganiami użytkownika, w tym możliwość spersonalizowania interfejsu. Lantek Expert oferuje najbardziej wydajne oraz dochodowe rozwiązanie do programowania wykrawarek.
Kategoria: Arkusze blach
Producent: Lantek Systems, Inc.
Solution Partner

GearTrax for SolidWorks

 
GearTrax for SolidWorks to zaawansowany program do projektowania komponentów napędu, w tym: kół zębatych prostych, stożkowych, ewolwentowych. GearTrax™ jest intuicyjny i prosty w obsłudze dla projektanta z ograniczonym doświadczeniem ale odpowiedni także dla zaawansowanych projektantów. Modele 3D są aktualizowane i można obserwować podgląd generowanego pliku. GearTrax może być zainstalowany jako niezależna aplikacja lub jako dodatek do SolidWorks.
Kategoria: Projektowanie
Producent: Camnetics
Solution Partner

HP Workstations

 
Hewlett-Packard do czołowy dostawca sprzętu komputerowego, w tym wydajnych stacji roboczych optymalizowanych do pracy z SolidWorks. Najnowsze stacje robocze HP Z są wysoce wydajne, oferując liczne innowacje zmniejszające pobór mocy oraz koszty energii. Ergonomia stacji roboczych HP Z zapewnia wygodę pracy. Przenośne stacje robocze HP cechuje duża wydajność dzięki zastosowaniu profesjonalnych kart graficznych.
Kategoria: Sprzęt
Producent: Hewlett-Packard
Solution Partner

InspectWorks

 
InspectWorks™ to dodatek dla SolidWorks, który umożliwia szybką kontrolę jakości w swoim naturalnym środowisku CAD. InspectWorks jest szybki i łatwy w użyciu, dzięki czemu można sprawdzić jakość części przy biurku. Wystarczy zeskanować część skanerem 3D, zaimportować wyniki do SolidWorks a InspectWorks pokaże odchylenie kolorując model i natychmiast obliczy wszystkie wymiary i tolerancje.
Kategoria: Analiza tolerancji
Producent: INUS Technology, Inc.
Solution Partner
 
iziCRM/PDM jest transakcyjnym systemem stworzonym przez iziSoft służącym do zarządzania dokumentacją techniczną i okołoprojektową oraz informacją. Jego modułowa budowa pozwala na pełne dopasowanie do potrzeb przedsiębiorstwa oraz zdefiniowanych uprawnień użytkowników.
Kategoria: PDM/PLM
Producent: iziSoft
Solution Partner
 
iziNorm jest elektroniczną biblioteką najczęściej używanych części znormalizowanych takich jak śruby, podkładki, nakrętki, wkręty, kształtowniki, łożyska itp. wykonanych jako parametryczne modele 3D na podstawie Polskich Norm. Dodatek działa w środowisku SolidWorks 2008 i nowszym oraz uwzględnia niegeometryczne właściwości elementów normowych typu: klasa dokładności wykonania, klasa wytrzymałości, materiał oraz powłoki elektrolityczne i cynkowe.
Kategoria: Biblioteki części
Producent: iziSoft
Solution Partner

JWorks

 
Firma Sys P.O. rozwija się głównie konkretnej aplikacji dla klientów SolidWorks. Zaawansowane opcje wycinania otworów i rozmieszczania po krzywych obiektów wspierają projekty w produkcji zegarków. Partnerstwo między e-Systems (Swiss SolidWorks partner) i SysPO doprowadziły do wytworzenia produktu dla jubilerów.
Kategoria: Projektowanie
Producent: Sys P.O.
Solution Partner

Lingua

 
Lingua jest w pełni zintegrowanym dodatkiem Solidworks umożliwiającym wstawianie standardowych tekstów na rysunkach. Jest on oparty na konkretnych danych dotyczących słownika. Istniejące rysunki można tłumaczyć łatwo na każdy język. Możliwości Lingua mogą być zintegrowane w programach PLM lub systemach drukowania.
Kategoria: Analizy i obliczenia
Producent: TDWsoft GmbH:
Solution Partner

Made2Manage

 
Aplikacja Consona ERP to zestaw narzędzi o kompleksowej funkcjonalności CRM, APS, MES, HR i obsługi finansów jednego dostawcy. Made2Manage zapewnia pełną funkcjonalność ERP dla producentów i koncentruje się na wsparciu produkcji złożonych produktów, przy jednoczesnym kontynuowaniu projektów i działalności inżynierskiej.
Kategoria: ERP/MRP
Producent: Consona
Solution Partner

Manipulatory 3D

 
Firma 3DConnexion oferuje myszki 3D współpracujące m.in. z SolidWorks. Manipulatory 3Dconnexion umożliwiają użytkownikom ruch we wszystkich trzech wymiarach równocześnie pozwalając intuicyjnie kontrolować swoje środowisko projektowe. Manipulatory wyższych serii wyposażone są w wyświetlacze i programowalne przyciski.
Kategoria: Sprzęt
Producent: 3Dconnexion
Solution Partner

MicroEstimating

 
Micro Estimating Systems, Inc. dostarcza rozwiązania dla przemysłu maszynowego. Oprogramowanie zawiera kilka unikalnych i potężnych narzędzi, łącząc bazę wiedzy o produkcji z inżynierią procesową do kalkulacji kosztów i tworzenia precyzyjnych szacunków. Jednym z jej narzędzi są kalkulatory czasu cyklu. Ponieważ wszystkie bazy danych są łatwe do kalibracji, oprogramowanie łatwo symuluje powstawianie obiekt, operacje i pracę maszyn.
Kategoria: Wytwarzanie
Producent: Micro Estimating Systems, Inc.
Solution Partner

MITCalc for SolidWorks

 
MITCalc będzie rzetelnie, dokładnie i przede wszystkim szybko wspierał klientów w procesie projektowania komponentów. Narzędzie kalkulacji pozwala rozwiązywać problemy techniczne oraz wykonywać niektóre obliczenia inżynierskie bez konieczności posiadania specjalistycznej wiedzy.
Kategoria: Analizy i obliczenia
Producent: Ing. Miroslav Petele - Software Development Office
Solution Partner

modo

 
modo to zaawansowany program do renderowania i animacji. Najnowszy modo 501 jest prawdziwym kompleksowym rozwiązaniem zawierającym narzędzia do: modelowania, rzeźbienia 3D, malowania oraz animacji i sieciowego renderingu, który łączy technologie zapewniając siłę i wydajność w ramach wyrafinowanego procesu pracy.
Kategoria: Wizualizacje
Producent: Luxology LLC
Solution Partner

NI LabVIEW

 
NI SoftMotion dla SolidWorks to dodatek do symulacji ruchu. LabVIEW daje możliwość połączenia badań, tworzenia i konfigurowania SoftMotion dla silników w złożeniach SolidWorks i używania bloków funcki NI SoftMotion celem oceny profili ruchu w systemie.Umożliwia wizualizowanie procesów i odzwierciedlenia realnego zachowania maszyn.
Kategoria: Analizy i obliczenia
Producent: National Instruments Corporation
Solution Partner

Precision Workstation

 
Stacje robocze Dell Precision™ Stanowią połączenie najbardziej zaawansowanych procesorów, pamięci i układów graficznych oferowanych przez firmę Dell. Firma oferuje także przenośne stacje robocze Dell Precision™ oraz stacje robocze Dell Precision™ montowane w stelażu.
Kategoria: Sprzęt
Producent:
Solution Partner

promis-e V8i

 
Z systemem do projektowania promis-e od Bentley, można szybko wygenerować schematy elektryczne i układy do zastosowań przemysłowych przy pomocy wielu automatycznych funkcji, w tym przypisywania ID, porównywania, numeracji przewodów i kontroli błędów. Sprawdzanie błędów wykonywane są w czasie rzeczywistym - wyniki wyświetlane na ekranie podczas pracy.
Kategoria: Elektryka i elektronika
Producent: Bentley
Solution Partner

Scan2000

 
Scan2000 jest całkowicie zintegrowanym z SolidWorks dodatkiem do inżynierii odwrotnej, umożliwiając zewnętrzną digitalizację. Zaawansowane funkcje oraz duży stopień integracji jednolitego środowiska stanowią podstawę trwałego sukcesu Scan2000.
Kategoria: Reverse engineering
Producent: Advance Motion Engineering, Inc.
Solution Partner

SEE Electrical

 
SEE Electrical to program do szybkiego projektowania elektryki i automatyki. W najnowszej wersji skoncentrowano się na nowoczesnym interfejsie programu, dodano nowe edytory bazy danych elektrycznych oraz wprowadzono wiele ulepszeń. Do oferty wprowadzono nowy moduł Excel Import/Export, służący do zarządzania bazą danych elektrycznych w programie Excel oraz nowy plugin umożliwiający projektowanie szaf 3D w programie SolidWorks.
Kategoria: Elektryka i elektronika
Producent: IGE+XAO
Solution Partner

SmartConverter for SolidWorks

 
infostrait jest to SolidWorks Solution Partner, który skutecznie łączy metody pracy w SolidWorks z zarządzaniem informacją o wszystkich danych projektowych w ENOVIA SmarTeam. Są to modele 3D, rysunki 2D, konfiguracje parametrów, listy części itp.
Każdy klient wymaga odpowiedniego poziomu szczegółowości w procesie projektowania. Wtedy rozwiązanie realizowane jest z wykorzystaniem standardowych integracji SolidWorks ENOVIA SmarTeam.
Kategoria: PDM/PLM
Producent: infostrait bv
Solution Partner

spyydmaxx Enterprise

 
spyydmaxx® Enterprise to modułowe rozwiązania do automatyzacji procesów, integrujące się z SAP/ERP, PDM/PLM, CRM. spyydmaxx® Enterprise przyspiesza procesy, a tym samym zwiększa konkurencyjność przedsiębiorstw produkcyjnych. Jednocześnie umożliwia automatycznie generowane danych produktu, w tym: ofert, arkuszy danych zespołów 3D CAD, części, rysunków, list materiałów (BOM), zamówień, itd.
Kategoria: Projektowanie
Producent: ACATEC Software GmbH
Solution Partner

STRIKER CAD/CAM

 
Striker Systems, światowy lider w dziedzinie tłoczenia blach i oprogramowania do produkcji. Fab Professional zawiera wiele zaawansowanych funkcji do wykrawania, cięcia i optymalizacji rozkroju, jak również kompleksowego programowania obrabiarek CNC, w tym do cięcia lasererem, plazmą, wodą (waterjets) i wiele innych.
Kategoria: Arkusze blach
Producent: Striker Systems
Solution Partner

StructureWorks Precast

 
StructureWorks to oprogramowanie CAD 3D opracowane specjalnie dla branży prefabrykatów betonowych przez ekspertów w tej dziedzinie. StructureWorks 2010 pozwala użytkownikowi modelować każdy komponent, w tym wszystkie wyroby z betonu, wzmocnienia, połączenia, sprzęt do podnoszenia itp. Z tych modeli 3D, rysunki i listy materiałowe są tworzone automatycznie przez oprogramowanie.
Kategoria: Projektowanie
Producent: StructureWorks, LLC
Solution Partner

SurfaceWorks

 
SurfaceWorks rozszerza podstawowe możliwości SolidWorks o modelowanie dowolnych powierzchni, umożliwiając projektowanie skomplikowanych form, które nie mają sobie równych. Powierzchnie SurfaceWorks mogą być dołączone do szkiców SolidWorks lub bezpośrednio z geometrii konstrukcji.
Kategoria: Wzornictwo przemysłowe
Producent: AeroHydro, Inc.
Solution Partner

SWupBB

 
SWupBB to małe dodatki, które automatyzują pewne procesy, tj. tworzenie rysunków SolidWorks, generowanie eDrawings, pdf / DWG / DXF. Umożliwia automatyczny zapis wybranych plików podczas zapisywania rysunku w normalny sposób. Nazwy plików mogą mieć nazwy arkuszy, lub inne atrybuty dodane. Można utworzyć również reguły dla zapisanych plików.
Kategoria: Wytwarzanie
Producent: SLOWorks Ky
Solution Partner

TDS-TECHNICAL

 
Blok programów TDS-TECHNIK to nowoczesne narzędzia wspomagające prace konstrukcyjne, użyteczne dla wszystkich, którzy używają programów CAD. System pomaga w wykonywaniu czynności rutynowych i oferuje szereg możliwości, które wyraźnie zwiększają efektywność pracy z dokumentacją techniczną.
Kategoria: Biblioteki części
Producent: TDS
Solution Partner

ThinkStation

 
ThinkStation to sprawdzone rozwiązania dla systemu SolidWorks. Stacje robocze Lenovo ThinkStation cechują małe rozmiary i imponująca moc obliczeniowa. Lenovo oferuje rozbudowaną pamięć i mocniejsze procesory, dzięki czemu jest najwydajniejszą stacją roboczą w tym formacie. Komputery wykorzystują najnowsze rozwiązania Intel®, NVIDIA® oraz ATI™.
Kategoria: Sprzęt
Producent: Lenovo Group Limited
Solution Partner

ToPsWorks

 
ToPsWorks to wysoce wyspecjalizowany program do arkuszy blach. Dzięki zintegrowanemu środowisku SolidWorks umożliwia projektowanie elementów blaszanych szybko i tanio, minimalizując ilość odpadów. W rysunkach można dodatkowo wstawiać tabelę gięć zawierającą informacje o materiale, grubości, sposobie gięcia i narzędziach. Dane mogę być eksportowane i importowane w plikach .*GEO.
Kategoria: Arkusze blach
Producent: cFloat Software GmbH
Solution Partner

TPO - Total Production Optimization

 
Plataine to kompletny system zarządzania produkcją, która łączy w czasie rzeczywistym widoczność hali z najbardziej zaawansowanymi możliwościami planowania i optymalizacji. System zapewnia wgląd w cały proces produkcji i pozwala na kontrolę i optymalizację wszystkich działalności produkcyjnych, od cięcia, montażu na transporcie skończywszy. Panowanie w czasie rzeczywistym automatycznie przydziela prace do odpowiednich maszyn z uwzględnieniem określonych priorytetów, zadań i terminów.
Kategoria: ERP/MRP
Producent: Plataine
Solution Partner

TraceParts

 
TraceParts to jeden z największych katalogów części mechanicznych na świecie, zapewniający wiele opcji importu ponad 100 milionów modeli 3D CAD i rysunków 2D pochodzących od czołowych dostawców części w branży narzędzi, maszyn, lotnictwa i kosmonautyki, samochodów i innych sektorów przemysłowych.
Kategoria: Biblioteki części
Producent: TraceParts
Solution Partner

UniWorks

 
Bazując na ponad 15 lat doświadczenia w mechanice, Nuovamacut oferuje w pełni zintegrowany z SolidWorks UniWorks. Jest to kompleksowy zestaw narzędzi, które zwiększają produktywność użytkowników SolidWorks.
Kategoria: Projektowanie
Producent: Nuovamacut Automazione Spa
Solution Partner

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT