Nowe loga partnerów

Dodatki do SolidWorks

Agile PLM

 
Agile PLM Engineering pozwala zespołom projektowym wnieść nowe informacje na temat projektu produktu i współpracy z zespołami oraz partnerami w całym przedsiębiorstwie. Rozwiązanie wspiera innowacyjność projektu, wymusza integralność projektu i pozwala firmom na szybkie i skuteczne przejście od projektowania do produkcji.
Kategoria: PDM/PLM
Producent: Oracle, USA, Inc.
Certified Gold Product

Arena-SolidWorks Integration

 
Arena to scentralizowany system rejestracji, kontroli i wymiany informacji w tym list materiałów (BOM), specyfikacji technicznych, danych o kosztach, statusie zgodności i zleceniach zmian. Dzięki integracji Arena z SolidWorks eliminujemy ręczne, czasochłonne i podatne na błędy rejestry danych inżynierskich.
Kategoria: PDM/PLM
Producent: Arena Solutions
Solution Partner

BlueCielo Product Suite

 
BlueCielo ECM Solutions jest światowym liderem w dziedzinie zaawansowanych rozwiązań informatycznych w zakresie zarządzania informacjami o zasobach (AIM), inżynierii zarządzania treścią (ECM) przewidzianym dla właścicieli / operatorów i kontrolerów dokumentów technicznych w przemyśle maszynowym.
Kategoria: PDM/PLM
Producent: BlueCielo ECM Solutions B.V.
Certified Gold Product

CustomWorks

 
CustomWorks® jest narzędziem do zarządzania plikami dla użytkowników SolidWorks i PDMWorks. Wyróżnia go fakt, że jest łatwy do nauczenia i niezwykle prosty w obsłudze ze względu na to, że interfejs użytkownika znajduje się bezpośrednio w SolidWorks Property Manager.
Kategoria: PDM/PLM
Producent: CadWorks Software Oy Ltd.
Certified Gold Product

DBWorks

 
DBWorks dla SolidWorks® jest narzędziem do zarządzania plikami. Dzięki integracji umożliwia zaawansowaną kontrolę przy jednoczesnym wykorzystaniu funkcji oprogramowania SolidWorks. Wykorzystując API można dostosować DBWorks do własnych wymagać i standardów.
Kategoria: PDM/PLM
Producent: MechWorks
Certified Gold Product
 
iziCRM/PDM jest transakcyjnym systemem stworzonym przez iziSoft służącym do zarządzania dokumentacją techniczną i okołoprojektową oraz informacją. Jego modułowa budowa pozwala na pełne dopasowanie do potrzeb przedsiębiorstwa oraz zdefiniowanych uprawnień użytkowników.
Kategoria: PDM/PLM
Producent: iziSoft
Solution Partner

MaxxDatabase

 
MaxxDB - to program do zarządzania dokumentami opracowany specjalnie dla SolidWorks. MaxxDB posiada narzędzia idealnie spełniając potrzeby użytkownika. Intuicyjny interfejs użytkownika z MaxxDB informuje o aktualnym stanie jego danych w najprostszy możliwy sposób. Zainstalowany w ciągu kilku minut, spełnia większość wymagań użytkowników, w tym opcję zatwierdzania i zarządzania zmianami.
Kategoria: PDM/PLM
Producent: MaxxSoft GmbH
Certified Gold Product

ProductCenter PLM

 
ProductCenter™ to aplikacja typu Product Lifecycle Management (PLM) zapewniająca unikalną i potężną kombinację narzędzi do zarządzania dokumentacją poprzez dostęp do danych produktu, zarządzanie zmianami, sprawdzanie stanu w środowisku SolidWorks. Pozwala firmom w optymalizacji rozwoju produktu oraz pozwala lepiej zarządzać łańcuchem dostaw.
Kategoria: PDM/PLM
Producent: SofTech, Inc.
Certified Gold Product

SAP PLM Integration for SolidWorks

 
CIDEON z SAP PLM umożliwia automatyczne generowanie dokumentacji technicznej, a także nawigacji graficznych i danych pochodzących z badań z systemów heterogenicznych. CIDEON Software jest twórcą linii produktów CIDEON, które są wykorzystywane głównie w zarządzaniu danymi produktu pozwalając firmom na bardziej wydajną pracę i redukcję kosztów.
Kategoria: PDM/PLM
Producent: CIDEON Software GmbH
Certified Gold Product

SmartConverter for SolidWorks

 
infostrait jest to SolidWorks Solution Partner, który skutecznie łączy metody pracy w SolidWorks z zarządzaniem informacją o wszystkich danych projektowych w ENOVIA SmarTeam. Są to modele 3D, rysunki 2D, konfiguracje parametrów, listy części itp.
Każdy klient wymaga odpowiedniego poziomu szczegółowości w procesie projektowania. Wtedy rozwiązanie realizowane jest z wykorzystaniem standardowych integracji SolidWorks ENOVIA SmarTeam.
Kategoria: PDM/PLM
Producent: infostrait bv
Solution Partner

SolidPDM

 
SolidPDM jest narzędziem inżynierii umożliwiając grupom projektowym SolidWorks bardziej wydajne planowanie procesu montażu. SolidPDM umożliwia łatwy dostęp do standardowych komponentów i części z istniejących list materiałowych. Wszystkie firmy, w których buduje się wiele konfiguracji zespołów odniosą ogromne korzyści z SolidPDM.
Kategoria: PDM/PLM
Producent: Modultek/CadON
Certified Gold Product

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT