Nowe loga partnerów

Dodatki do SolidWorks

BlankWorks

 
BlankWorks zapewnia użytkownikom SolidWorks w pełni zintegrowane narzędzie do tworzenia optymalnych kształtów elementów blach przewidzianych do formowania metodą tłoczenia. Dzięki zastosowaniu obliczeń MES można uzyskać rozkrój dowolnej geometrii z SolidWorks.
Kategoria: Arkusze blach
Producent: Forming Technologies, Inc.
Certified Gold Product

Flex3D SolidWorks

 
Lantek Systems oferuje systemy CAD/CAM specjalnie zaprojektowane do zautomatyzowania programowania kodów CNC wykrawarek. Doskonale łączy w sobie technologie maszyny z jej programowaniem oraz wymaganiami użytkownika, w tym możliwość spersonalizowania interfejsu. Lantek Expert oferuje najbardziej wydajne oraz dochodowe rozwiązanie do programowania wykrawarek.
Kategoria: Arkusze blach
Producent: Lantek Systems, Inc.
Solution Partner

Logopress3F

 
Logopress3 jest narzędziem przeznaczonym dla inżynierów generujących rozkroje rozłożonych elementów giętych. W pełni zintegrowany dodatek o statusie Gold posiada zaawansowane funkcje, które pozwalają na kompleksowe projektowanie tłoczników, w tym przeprowadzanie analiz i symulacji.
Kategoria: Arkusze blach
Producent: Logopress
Certified Gold Product

STRIKER CAD/CAM

 
Striker Systems, światowy lider w dziedzinie tłoczenia blach i oprogramowania do produkcji. Fab Professional zawiera wiele zaawansowanych funkcji do wykrawania, cięcia i optymalizacji rozkroju, jak również kompleksowego programowania obrabiarek CNC, w tym do cięcia lasererem, plazmą, wodą (waterjets) i wiele innych.
Kategoria: Arkusze blach
Producent: Striker Systems
Solution Partner

ToPsWorks

 
ToPsWorks to wysoce wyspecjalizowany program do arkuszy blach. Dzięki zintegrowanemu środowisku SolidWorks umożliwia projektowanie elementów blaszanych szybko i tanio, minimalizując ilość odpadów. W rysunkach można dodatkowo wstawiać tabelę gięć zawierającą informacje o materiale, grubości, sposobie gięcia i narzędziach. Dane mogę być eksportowane i importowane w plikach .*GEO.
Kategoria: Arkusze blach
Producent: cFloat Software GmbH
Solution Partner

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT