Nowe loga partnerów

Dodatki do SolidWorks

DriveWorks, DriveWorksXpress

 
DriveWorks pozwala projektować sterowane regułami różne warianty modeli wykorzystując składnie Microsoft Excel. Dzięki DriveWorks oraz DriveWorksXpress użytkownicy SolidWorks mogą zautomatyzować powtarzające się zadania, skracając czas wdrożenia do produkcji.
Kategoria: Projektowanie
Producent: DriveWorks Ltd.
Certified Gold Product

EasyWorks

 
EasyWorks umożliwia łatwe zmiany nazw części, kopiowanie plików podmianę odniesień zmieniających się komponentów złożeń. Teraz projektanci mogą właściwości plików przy użyciu dodatku EasyWorks. Pomaga on również użytkownikom SolidWorks w zarządzaniu zmianami i zapisie do formatu PDF i DWG za pomocą BatchPlot.
Kategoria: Projektowanie
Producent: EasyWorks Co., Ltd.
Solution Partner

GearTrax for SolidWorks

 
GearTrax for SolidWorks to zaawansowany program do projektowania komponentów napędu, w tym: kół zębatych prostych, stożkowych, ewolwentowych. GearTrax™ jest intuicyjny i prosty w obsłudze dla projektanta z ograniczonym doświadczeniem ale odpowiedni także dla zaawansowanych projektantów. Modele 3D są aktualizowane i można obserwować podgląd generowanego pliku. GearTrax może być zainstalowany jako niezależna aplikacja lub jako dodatek do SolidWorks.
Kategoria: Projektowanie
Producent: Camnetics
Solution Partner

JWorks

 
Firma Sys P.O. rozwija się głównie konkretnej aplikacji dla klientów SolidWorks. Zaawansowane opcje wycinania otworów i rozmieszczania po krzywych obiektów wspierają projekty w produkcji zegarków. Partnerstwo między e-Systems (Swiss SolidWorks partner) i SysPO doprowadziły do wytworzenia produktu dla jubilerów.
Kategoria: Projektowanie
Producent: Sys P.O.
Solution Partner

spyydmaxx Enterprise

 
spyydmaxx® Enterprise to modułowe rozwiązania do automatyzacji procesów, integrujące się z SAP/ERP, PDM/PLM, CRM. spyydmaxx® Enterprise przyspiesza procesy, a tym samym zwiększa konkurencyjność przedsiębiorstw produkcyjnych. Jednocześnie umożliwia automatycznie generowane danych produktu, w tym: ofert, arkuszy danych zespołów 3D CAD, części, rysunków, list materiałów (BOM), zamówień, itd.
Kategoria: Projektowanie
Producent: ACATEC Software GmbH
Solution Partner

StructureWorks Precast

 
StructureWorks to oprogramowanie CAD 3D opracowane specjalnie dla branży prefabrykatów betonowych przez ekspertów w tej dziedzinie. StructureWorks 2010 pozwala użytkownikowi modelować każdy komponent, w tym wszystkie wyroby z betonu, wzmocnienia, połączenia, sprzęt do podnoszenia itp. Z tych modeli 3D, rysunki i listy materiałowe są tworzone automatycznie przez oprogramowanie.
Kategoria: Projektowanie
Producent: StructureWorks, LLC
Solution Partner

Trace Software

 
Elecworks jest wysokiej klasy pakietem narzędzi CAD przewidzianym dla zastosowań w elektryce i automatyce, będącym uzupełnieniem SolidWorks jako narzędzia do projektowania mechanicznego.
Kategoria: Projektowanie
Producent: Elecworks
Certified Gold Product

TransMagic

 
TransMagic PowerPack dla SolidWorks ® wspiera SolidWorks w procesie wymiany danych pomiędzy systemami 3D CAD. TransMagic tłumaczy i naprawia większość plików w ramach aplikacji SolidWorks.
Kategoria: Projektowanie
Producent: TransMagic, Inc.
Certified Gold Product

UniWorks

 
Bazując na ponad 15 lat doświadczenia w mechanice, Nuovamacut oferuje w pełni zintegrowany z SolidWorks UniWorks. Jest to kompleksowy zestaw narzędzi, które zwiększają produktywność użytkowników SolidWorks.
Kategoria: Projektowanie
Producent: Nuovamacut Automazione Spa
Solution Partner

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT