Nowe loga partnerów

Dodatki do SolidWorks

123GO

 
123Go od Logopress to najszybszy i najprostszy sposób automatycznego wstawiania łączników. 123Go to bardzo przystępne, przyjazne i inteligentne biblioteki, w tym śruby, nakrętki, podkładki i kołki. Jest to użyteczne dla wszystkich użytkowników we wszystkich dziedzinach mechanicznych. 123Go jest w 100% zintegrowany z SolidWorks i został zaprojektowany specjalnie dla SolidWorks.
Kategoria: Biblioteki części
Producent: Logopress
Certified Gold Product
 
iziNorm jest elektroniczną biblioteką najczęściej używanych części znormalizowanych takich jak śruby, podkładki, nakrętki, wkręty, kształtowniki, łożyska itp. wykonanych jako parametryczne modele 3D na podstawie Polskich Norm. Dodatek działa w środowisku SolidWorks 2008 i nowszym oraz uwzględnia niegeometryczne właściwości elementów normowych typu: klasa dokładności wykonania, klasa wytrzymałości, materiał oraz powłoki elektrolityczne i cynkowe.
Kategoria: Biblioteki części
Producent: iziSoft
Solution Partner

TDS-TECHNICAL

 
Blok programów TDS-TECHNIK to nowoczesne narzędzia wspomagające prace konstrukcyjne, użyteczne dla wszystkich, którzy używają programów CAD. System pomaga w wykonywaniu czynności rutynowych i oferuje szereg możliwości, które wyraźnie zwiększają efektywność pracy z dokumentacją techniczną.
Kategoria: Biblioteki części
Producent: TDS
Solution Partner

TraceParts

 
TraceParts to jeden z największych katalogów części mechanicznych na świecie, zapewniający wiele opcji importu ponad 100 milionów modeli 3D CAD i rysunków 2D pochodzących od czołowych dostawców części w branży narzędzi, maszyn, lotnictwa i kosmonautyki, samochodów i innych sektorów przemysłowych.
Kategoria: Biblioteki części
Producent: TraceParts
Solution Partner

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT