Nowe loga partnerów

Dodatki do SolidWorks

promis-e V8i

 
Z systemem do projektowania promis-e od Bentley, można szybko wygenerować schematy elektryczne i układy do zastosowań przemysłowych przy pomocy wielu automatycznych funkcji, w tym przypisywania ID, porównywania, numeracji przewodów i kontroli błędów. Sprawdzanie błędów wykonywane są w czasie rzeczywistym - wyniki wyświetlane na ekranie podczas pracy.
Kategoria: Elektryka i elektronika
Producent: Bentley
Solution Partner

SEE Electrical

 
SEE Electrical to program do szybkiego projektowania elektryki i automatyki. W najnowszej wersji skoncentrowano się na nowoczesnym interfejsie programu, dodano nowe edytory bazy danych elektrycznych oraz wprowadzono wiele ulepszeń. Do oferty wprowadzono nowy moduł Excel Import/Export, służący do zarządzania bazą danych elektrycznych w programie Excel oraz nowy plugin umożliwiający projektowanie szaf 3D w programie SolidWorks.
Kategoria: Elektryka i elektronika
Producent: IGE+XAO
Solution Partner

SolidWorks IDF Modeler

 
SolidWorks® IDF Modeler jest dwukierunkowym translatorem między SolidWorks i Intermediate Data Format (IDF). Ten standard pozwala na wymianę danych pomiędzy ECAD PCB oraz systemami typu MCAD poprzez dane ASCII. To pozwala na tworzenie złożeń SolidWorks z płytkami obwodów drukowanych (PCB). Można również modyfikować złożenia i przesłać zmiany z powrotem do systemu PCB.
Kategoria: Elektryka i elektronika
Producent: Desktop EDA
Certified Gold Product

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT