Nowe loga partnerów

Dodatki do SolidWorks

CAMWorks

 
CAMWorks to oprogramowanie nowej generacji, dzięki któremu w szybki i profesjonalny sposób programuje się maszyny CNC. CAMWorks jest aplikacją wykorzystującą interfejs SolidWorks, najpopularniejszego i najbardziej wydajnego na świecie programu do projektowania w 3 wymiarach.
Kategoria: CAM
Producent: Geometric Technologies, Inc.
Certified CAM Product

Delcam for SolidWorks

 
Delcam for SolidWorks łączy w sobie korzyści systemów PowerMILL oraz FeatureCAM wykorzystując sprawdzone algorytmy. Program zapewnia wyjątkową prędkość wyliczania ścieżek prowadzenia narzędzia znaną z systemu, a także oferuje zaawansowane strategie 5-osiowej obróbki szybkościowej, które zwiększają produktywność i wydłużają żywotność narzędzi.
Kategoria: CAM
Producent: Delcam plc
Certified Gold Product

Edgecam Solid Machinist

 
EdgeCAM należy do grupy programów CAM do komputerowego wspomagania wytwarzania, który umożliwia programowanie obrabiarek sterowanych numerycznie łącznie z obróbką HSM (High Speed Machining), w tym: frezarek, tokarek oraz wycinarek drutowych.
Kategoria: CAM
Producent: Planit
Certified CAM Product

Esprit

 
System programowania ESPRIT jest jednym z produktów firmy DP Technology, światowego lidera w dziedzinie oprogramowania CAD/CAM. Program umożliwia pełną kontrolę i nadzór obróbki, posiada obszerną bibliotekę narzędzi, materiałów, technologii oraz wbudowany postprocesor umożliwiający komunikację z większością sterowań oferowanych na rynku obrabiarkowym.
Kategoria: CAM
Producent: DP Technology Corp.
Certified CAM Product

GibbsCAM

 
GibbsCAM, program do komputerowego wspomagania wytwarzania (CAM) jest uznanym liderem rynku CAM. Gibbs specjalizuje się w oprogramowaniu do programowania CNC, który wykorzystuje graficzny interfejs użytkownika i zgodność danych produktów CAD do maksymalizacji prostoty obsługi i wydajności. Ponieważ jest to system w pełni asocjatywny, zmiany mogą być wprowadzane szybko i łatwo.
Kategoria: CAM
Producent: Gibbs and Associates
Certified CAM Product

hyperMILL for SolidWorks

 
hyperMILL dla SolidWorks to oprogramowanie w pełni zintegrowane, dzięki czemu eliminuje konieczność przenoszenia plików z programu CAD do CAM. Pozwala to wyeliminować błędy powstające przy konwersji modeli na inne formaty. Pełna integracja hyperMILL z systemami CAD znacznie usprawnia współpracę pomiędzy różnymi działami w firmie i umożliwia tworzenie łańcuchów produkcyjnych.
Kategoria: CAM
Producent: OPEN MIND Technologies AG
Certified Gold Product

MasterCAM dla SolidWorks

 
Mastercam® dla SolidWorks®, to połączenie dwóch najbardziej rozpowszechnionych i używanych na świecieaplikacji CAD/CAM, umożliwiając generowanie programów CNC bezpośrednio w środowisku SolidWorks’a. Zaimplementowane strategie obróbkowe w SolidWorksie pochodzą bezpośrednio z systemu Mastercam.
Kategoria: CAM
Producent: CNC Software, Inc.
Certified Gold Product

NCG CAM

 
Założona w Cambridge, UK, NCG CAM Solutions Ltd. dostarcza rozwiązania CAM, oferując wszystkie narzędzia potrzebne do produkcji prototypów, modeli, form, matryc, wzorów i gotowych produktów. Specjalnością NCG CAM jest HSM 3D CAM.
Kategoria: CAM
Producent: NCG CAM Solutions Ltd.
Certified CAM Product

PartMaker

 
PartMaker jest liderem rozwiązań CAM do automatyzacji programowania wieloosiowych centr oraz tokarek SWISS-Type. PartMaker CAM Software jako dział Delcam Plc. to pakiet, który zapewnia ekonomiczne rozwiązanie programistyczne dla frezowania, toczenia i cięcia drutem EDM.
Kategoria: CAM
Producent: PartMaker Inc.
Certified CAM Product

SolidCAM

 
SolidCAM oferuje konkurencyjny cenowo produkt CAM, z następującymi możliwościami obróbki: wykonywanie otworów, frezowanie 2, 3, 4 i 5-osiowe, obróbkę HSM, toczenie, toczenie z frezowaniem oraz obróbki EDM. SolidCAM posiada funkcje automatycznego ustawienia układu odniesienia, operacji kroku w bok 3D, frezowania trochoidalnego i zgrubnego wgłębnego, uwzględniania kolizji oprawek narzędzia oraz pełnego wykorzystania obróbki resztki materiału.
Kategoria: CAM
Producent:
Certified Gold Product

SurfCAM

 
Surfcam jest zaawansowanym programem CAM do generowania obróbki na maszyny CNC od 2 do 5 osi. Czynnikiem wyróżniającym Surfcam spośród innych programów CAM jest opatentowana technologia TrueMill, zwiększająca wydajność obróbki i wydłużająca żywotność narzędzi.
Kategoria: CAM
Producent: Surfware, Inc.
Certified CAM Product

VisualXPORT for SolidWorks

 
VisualXPORT for SolidWorks to plug-in dla SolidWorks, który umożliwia eksportowanie części w formacie plików VisualMILL (.vcp). Usprawnia to proces produkcji w firmach, które projektują w SolidWorks i używają VisualMILL w procesie produkcji. VisualXPORT pozwala eksportować z pominięciem translacji na STL, IGES lub STEP.
Kategoria: CAM
Producent: MecSoft

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT