SolidWorks >> Wizualizacje >> Struktura
Autor Wypowiedź
2020-09-01, 18:17
Pomógł 0 raz(y).
W jaki sposób, gdzie przekopiować plik .p2m, próbowałem do katakogów gdzie są tego typu pliki ale brak dostępu przy kopiowaniu
 
wsparcie tech, audyty, szkolenia
2020-09-01, 22:37
Pomógł 10 raz(y).
Cześć Bartłomiej,

jeśli nie możesz plików .p2m przekopiować do wskazanej lokalizacji to po prostu masz ograniczone uprawnienia. Spróbuj z konta administratora lub poproś IT o zwiększenie uprawnień.
Rozumiem, że chodzi o dodatek Photoview? Nie wiem czy wiesz, ale jest taki program jak SOLIDWORKS Visualize (wersja standard za darmo w ramach aktywnej subskrypcji) program najwyższej półki jeśli chodzi o możliwości renderowania.

https://solidexpert.com/programy/solidworks-visualize/

W razie pytań śmiało, chętnie pomogę.

Pozdrawiam,
Kajetan Sekuła


 
CSWP, CSWE, CSWI *** solid-blog.pl ***
2020-09-01, 23:39
Pomógł 405 raz(y).
Po co chcesz kopiować? Może chodzi Ci o zapisanie wyglądów w pliku. Wówczas należy we właściwościach systemu > wyświetlanie modelu zaznaczyć przechowywanie wyglądu w pliku.

Jeżeli rzeczywiście chcesz przenosić pomiędzy folderami p2m to kwestia uprawnień (jak np. z profilami spawanymi) nie związana z samym SW.

Ale, można zapisać gdziekolwiek i ustawić ścieżkę w lokalizacjach plików. Folder ten będzie widoczny w palecie wyglądów.
 
2020-09-02, 17:36
Pomógł 0 raz(y).
nie pomogły właściwości systemu, mam plik ściągnięty z internetu .p2m i chciałbym go wykorzystać, natać właśnie taką strukturę z tego pliku
 
CSWP, CSWE, CSWI *** solid-blog.pl ***
2020-09-02, 18:50
Pomógł 405 raz(y).
Skoro masz pobrany, to gdzieś musi być zapisany.
Przeciągnij dowolny wygląd z ALT, następnie zaawansowany na górze, a potem Kolor/obraz i wybierz plik p2m.

Oczywiście można to zrobić na 3 inne sposoby, ważne żeby wskazać plik (gdziekolwiek jest on zapisany).

Może nie do końca rozumiem problem... jeżeli jest zdefiniowana ścieżka w opcjach, to po prostu w palecie wyglądów masz dostępny wygląd i nie trzeba podawać ścieżki.
 
wsparcie tech, audyty, szkolenia
2020-09-03, 09:26
Pomógł 10 raz(y).
Bartłomiej,

zrzuty ekranu na pewno pomogą, bo może nie rozumiemy z czym masz problem.
 

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT