Pozostałe >> Edukacja SolidWorks >> Rysunki i złożenia (drawing and assembly)
Autor Wypowiedź
Student 4 roku
2014-04-14, 21:21
Pomógł 0 raz(y).
Witam, szkole się z SolidWorks'a. Czy mógłbym prosić o jakieś linki do stron gdzie są rysunki techniczne elementow i pokazany sposób ich połączenia. Te ktore znajduje są marne, a szukam już dobrych pare dni.
 
DPStoday.pl | CSWI CSWE SOLIDWORKS Aplication Elite
2014-04-15, 09:22
Pomógł 18 raz(y).
Witaj,
Wpisz w google blueprints, będziesz miał rysunki techniczne, jesli o to chodziło, bo nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi ze sposobe łączenia ich.
 
Student 4 roku
2014-04-16, 13:42
Pomógł 0 raz(y).
Witam, może troche mało precyzyjnie to określiłem. Mam na myśli zwymiarowane elementy jakiś prostych maszyn, urządzeń, które potem można złożyć, np. zwymiarowany tłok,wał korbowy, korbowód i potem sposób ich złożenia, albo koła łańcuchowe i łańcuch i sposób ich złożenia itp. To jest tylko przykład ale generalnie o coś takiego mi chodzi. Pozdrawiam serdecznie
 
CSWP, CSWE, CSWI *** solid-blog.pl ***
2014-04-16, 15:03
Pomógł 405 raz(y).
Proponuję szukać wpisując hasła po angielsku, typu tech drawings, detail drawings itp. Na pewno w sieci jest mnówstwo takich rysunków.

Z drugiej strony nie oczekuj, że firmy będą udostępniały swoją dokumentację techniczną po to, żeby ktoś to mógł odtworzyć.
 
Student 4 roku
2014-04-16, 17:44
Pomógł 0 raz(y).
Raczej myślałem o prostych maszynach, których konstrukcja jest znana, a których rysunki może były udostępniane na potrzeby choćby ćwiczeń w programach CAD'owskich. Po angielsku szukałem ale jest mało w tym temacie. Mimo to dziękuje za informacje. Pozdrawiam serdecznie.
 

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT