Pozostałe >> Edukacja SolidWorks >> Kilka pytań odnośnie CSWP
Autor Wypowiedź
2015-04-12, 16:06
Pomógł 0 raz(y).
Wita wszystkich mam zamiar przystąpić do CSWP part 1, moje pytanie jest następujące czy tak jak w przykładowych testach zaznaczam prawidłową masę z 4 opcji a,b,c,d czy też muszę ją podać(wpisać do komórki arkusza) jeżeli tak czy zawiera ona jakiś margines błędu? Bo mój wynik np. dla zadania pierwszego to :14207.35g poprawna odpowiedz to:14207.34g gdzieś pewnie popełniłem błąd ale niejestem wstanie dojść gdzie mogłem go popełnić w przypadku wielokrotnego wyboru nie był by to problem ale jeżeli wynik trzeba podać z dokładnością do 0,01 i niewidząc możliwych odpowiedzi popełnie na 100% błąd i obleję.
 
CSWP, CSWE, CSWI *** solid-blog.pl ***
2015-04-12, 18:14
Pomógł 405 raz(y).
Wybiera się z kilku dostępnych opcji, a nawet jeżeli w jakimś z egzaminów się coś wpisuje, to dozwolony jest margines. Na pewno nie są to dokładności do miejsc po przecinku tylko będzie to różnica kikunastu/kilkudziesięciu gram.

A różnica w Twoim wyniku z pewnością nie zależy od różnic w geometrii tylko od dokładności kalkulacji.
 
2015-05-11, 16:42
Pomógł 0 raz(y).
Witam, pozwólcie Panowie, że podepne się pod temat jako iż moje pytanie również dotycyz CSWP

Czy mieliście jakieś problemy przy zakupie CSWP segment 1 ?

próbuję poprzez paypall i nie moge zapłacić, ciągle mi wyskakuje "Niestety, nie możemy teraz wysłać tej płatności."

przelałem 160 pln na konto paypall lecz nie moge zapłacić.... miał ktoś tak ?
 
SOLIDWORKS 2018
2015-05-11, 20:33
Pomógł 43 raz(y).
Z pay pala zawsze korzystalem i problemow nie bylo. Amasz na tyle pieniędzy na koncie? Tj. Cena x zlodziejskie 23%vat i przewalutowanie.
 
2015-05-11, 21:28
Pomógł 0 raz(y).
tak wyszło mi 160 zł około do zapłaty za 1 segment, moze da sie taniej to zrobic.... ?
 
SOLIDWORKS 2018
2015-05-11, 21:48
Pomógł 43 raz(y).
Jak pracujesz w firmie, ktora ma wykupiona subskrypcje na SW to od resellera mozna dostać darmowe vouchery na te testy.
 
Elite Application Engineer CAE/CAD/IT
2015-05-12, 08:10
Pomógł 13 raz(y).
Wystarczy że posiadasz licencję SolidWorks na aktywnej subskrypcji i masz dostepny 3 kody na egzaminy.
Jednym z tych kodów jest właśnie cały egzamin CSWP.
W przypadku pytań proszę o kontakt
 

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT