SolidWorks >> Arkusze blachy >> Problem z rozłożeniem
Autor Wypowiedź
Użytkownik usunięty
Krzysztof Kowalski
Problem z rozłożeniem, wykonałem odgięcie pod kątem z zazanaczeniem opcji i tego nie chce rozłożyć
 
DPStoday.pl | CSWI CSWE SOLIDWORKS Aplication Elite
2014-02-10, 08:06
Pomógł 18 raz(y).
Witaj,
Bez modelu nie jestem wstanie Ci pomóc, ale możesz ręcznie to zrobić używając opcji Odegnij.
 
SOLIDWORKS 2018
2014-02-10, 08:46
Pomógł 43 raz(y).
Zacznijcie ludzie opisywać jakoś normalnie te wasze pytania, np.

hej,

Mam problem z rozłożeniem arkusza ablachy. Wykonałem odgięcie pod kątem, ale program nie chce rozłożyc blachy na płasko. W załączniku drzewko operacji i zrzutu ekranu (względnie model).

Zrzut ekranu blachy


A nie kuźwa: preblem, nie rozkladaa pomocy pilne!!
 
2014-02-10, 14:26
Pomógł 18 raz(y).
Promień gięcia wchodzi na drugi na to wygląda.

Weź w opcjach jednego z gięć ustaw Odsunięcie/Offset, daj na początek sporo mm i zobacz czy się wtedy rozgina.
 
Użytkownik usunięty
Krzysztof Kowalski
dzięki pomogło przy okazji można /pierwszy link/ to odgięcie o nieregularnym kształcie odbić na drugą stronę?próbowałem ale nie dało rady, wstawiłem identyczy szkić na drugiej stronie wyciągnęło ale jak nie trudno się domyślić nie było zagięcia.

Jak szybko sobie poradzić w takim przypadku?
 
2014-02-11, 15:03
Pomógł 18 raz(y).
    Kowalski Krzysztof
    dzięki pomogło przy okazji można /pierwszy link/ to odgięcie o nieregularnym kształcie odbić
    na drugą stronę?próbowałem ale nie dało rady, wstawiłem identyczy szkić na drugiej stronie
    wyciągnęło ale jak nie trudno się domyślić nie było zagięcia.
   
    Jak szybko sobie poradzić w takim przypadku?



Można ją odbić, ale pod warunkiem, że odbijesz względem płaszczyzny, która jest dokładnie w osi blachy przed zagięciem.
 

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT