O nas
Idea PSWUG.
Inspiracją na pewno były i są istniejące i prężnie działające grupy głównie w Stanach Zjednoczonych. Idea jest prosta: temat, ludzie, spotkanie, wymiana poglądów, wspólna nauka, poznanie nowych użytkowników… – tak zrodziła się myśl o założeniu pierwszej w Polsce grupy o charakterze społecznościowym poświęconej oprogramowaniu SolidWorks®.

Misja PSWUG jest oczywista, poprzez informacyjno-edukacyjny charakter chcemy popularyzować oprogramowanie, przybliżać nieznane funkcje, prezentować nowości. W zamyśle mamy także organizację spotkań, na które zapraszani będą specjaliści, ale także użytkownicy chcący przekazać interesujące informacje. W ten sposób łatwo można wymienić się doświadczeniem.

Liczba użytkowników SolidWorks® na terenie Polski stale rośnie. Zdajemy sobie sprawę, iż zapotrzebowanie na różnego typu materiały edukacyjne, filmy wideo, tutoriale, pliki przykładów jest ogromne. PSWUG jest odpowiednim miejscem do zamieszczania własnych przykładów. Można tutaj odnaleźć filmy youtube z całego świata.

Jeżeli pojawi się problem w codziennej pracy, zachęcamy do aktywności na forum. Można zadać pytanie, ale i udzielić odpowiedzi pomagając w ten sposób kolegom i koleżankom. Forum poświęcone w szczególności tematyce związanej z SolidWorks® podzielona jest na kategorie ułatwiające nawigację i odnalezienie interesującej frazy.

Zachęcamy także do uzupełniania profilu, ułatwi to wzajemne poznanie siebie i dostarczy istotnych informacji np. pracodawcom poszukującym wykwalifikowanych pracowników.

Team PSWUG – stale do Waszej dyspozycji.
Założyciele.

Założycielami i pomysłodawcami grupy są trzej inżynierowie mechanicy, wszyscy niegdyś pracujący w SolidWorks®, obecnie związani z szeroko pojętą branżą CAD/CAM/CAE. Młodzi, zdolni i otwarci na nowe wyzwania.


Jakub Chmielak – inżynier, konstruktor, użytkownik SolidWorks® . Od lat związany z polską branżą oprogramowania CAD, CAM, CAE, PDM. Ceni sobie rzetelną informację, dobrą kuchnię, podróże oraz polskie konstrukcje. W wolnym czasie lubi polatać na kiteserfingu oraz dobry film. Fan porucznika Borewicza - "07 - zgłoś się".

Paweł Poremba – z zamiłowania grafik, z zawodu inżynier, w praktyce manager ds. marketingu. Użytkownik SolidWorks® od sześciu lat. Ciągle brakuje mu czasu… Zawsze jednak można na niego liczyć.

Paweł Kęska – związany z SolidWorks® od dziewięciu lat. Interesuje się grafiką komputerową, wzornictwem oraz nowoczesnymi technologiami. W jego życiu zawodowym przeplata się nutka edukacji, którą prawdopodobnie odziedziczył po mamie – nauczycielce matematyki. SolidWorks® posługuje się na co dzień rozwiązując różne zagadnienia projektowe. Najlepiej czuje się jednak w modelowaniu powierzchniowym oraz obróbce fotorealistycznej. Z przyjemnością podzieli się bogatą wiedza oraz doświadczeniem.
Tak pokrótce przedstawia się nasz team.

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT