SolidWorks >> Złożenia >> Plik przenośny
Autor Wypowiedź
2016-01-02, 12:16
Pomógł 36 raz(y).
Witam Wszystkich,

Czy koś z forumowiczów, jest w stanie podać mi przyczynę, że jak chce zrobić plik przenośny to wyskakuje, że jest brak biblioteki jak niżej:



Solidworks 2015 SP 2.0. Wykonałem przeinstalowanie SW15, ale nie pomogło wgrałem SP 2.0 również nic nie dało. Wcześniej tego nie miałem na tej samej instalce. Jest na to jakieś rozwiązanie?

Pozdrawiam.
 
CSWP, CSWE, CSWI *** solid-blog.pl ***
2016-01-02, 13:00
Pomógł 405 raz(y).
A nie instalował SW 2016? Coś musiało się wydarzyć, może jakieś service packi Win?

Ja w takiej sytuacji wpisuje w google treść komunikatu po angielsku i zazwyczaj łapię jakiś trop...
 
2016-01-02, 13:10
Pomógł 36 raz(y).
Witaj Pawle,

Nie instalowałem SW16 tylko SW15. Wcześniej tego nie miałem (na tej samej instalce). Najpierw był komunikat

plik GdtAnalysisSupport.dll. który znikł po wykonaniu z tej strony:

http://www.pswug.info/forum/1/Zlozenia/odpowiedz/2141/

Ale pliku przenośnego nadal nie mogę wykonać.

Pojawaia się komunikat jak wyżej.

Czy może być jakas przyczyna że odinstalowałem SW11, 13, 14

W pracy też zostałem tylko na SW11 i SW15, ale problemów nie ma.

Pozdrawiam.
 
CSWP, CSWE, CSWI *** solid-blog.pl ***
2016-01-02, 13:17
Pomógł 405 raz(y).
Poszukaj podobnych przypadków. Może jednak z czymś wiąże się ten błąd.

https://forum.solidworks.com/thread/83982
 
2016-01-03, 11:21
Pomógł 36 raz(y).
Witam,

Coś mi się wydaje, że z instalką SW15 coś jest nie tak. Dziś odinstalowałem wszystko związane z SW łącznie z czyszczeniem rejestru. Zainstalowałem SW15 (bez SP2.0) i błąd nadal jest. Zainstalowałem SW14 i w nim wykonałem część, zrobiłem plik przenośny i wszystko w SW14 jest tak, jak powinno. Odpalam SW15, plik przenośny i błąd nadal ten sam. Trochę to dziwne, aby instalka była skićkana, bo SW mam same obrazy. Hmm..... No nic, jak będzie więcej czasu, to postawię nowego OS. Trzeba będzie, na obecną chwilę robić, zapisz jako itd....

Pozdrawiam.

=====================

Witam.

Problem się rozwiązał po wgraniu SW16. Także w SW15 mogę już robić plik przenośny. Przypuszczam, że po zainstalowaniu SW16 został uaktualniony Microsoft .NET Framework 4.5.2

Temat można zamknąć. Dziękujęi za wszelką pomoc.

Pozdrawiam.
 

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT