Reklama na PSWUG.info
Jeżeli chciałbyś dotrzeć swoją reklamą do użytkowników oprogramowania SolidWorks, czy też mówiąc ogólniej do inżynierów czy konstruktorów to jest to miejsce właśnie dla Ciebie. W prawym dolnym rogu strony znajdziesz nasze mini statystyki. Jak widać w tej chwili w naszej Grupie zarejestrowanych jest ponad 1600 użytkowników i fanów SolidWorks.

Nasz zespół przygotował dla Państwa atrakcyjne formy bannerów reklamowych w różnych formatach i miejscach naszego portalu. Dzięki nam możecie dotrzeć do elitarnej grupy docelowej jakimi są użytkownicy oprogramowania 3D CAD SolidWorks.

Ponadto pragniemy zaznaczyć, że cały dochód z reklam na stronie PSWUG.info jest przeznaczany na rozwój naszej Grupy w Polsce.

Zapraszamy do współpracy i wsparcia naszych działań.
Zespół PSWUG.info

Telefon do nas: 24 362 00 66
E-Mail: pswug@pswug.info


Formy bannerów na PSWUG.info

Top Banner - wyświetlany na stronie głównej jak i na każdej podstronie portalu, zarówno przed jak i po zalogowaniu. Rotowane są maksymalnie 3 bannery.

Banner 1 - 2 - wyświetlany na każdej podstronie portalu, zarówno przed jak i po zalogowaniu. Na stronie głównej wyświetlany jest w okolicach połowy wysokości strony i ma rozmiary 450x80px. Na podstronach jego rozmiar zmienia się do 200x200px i wyświetlany jest w prawej kolumnie strony. Rotowane są maksymalnie 3 bannery.


Ceny bannerów na PSWUG.info

Banner Cena netto Wymiar Waga
Top Banner 2200zł netto/mc 920x80px do 40kb
Banner 1 - 2 1200zł netto/mc 450x80px (na podstronach 200x200px) do 40kb


PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT