Nowe loga partnerów

Dodatki do SolidWorks

123GO

 
123Go od Logopress to najszybszy i najprostszy sposób automatycznego wstawiania łączników. 123Go to bardzo przystępne, przyjazne i inteligentne biblioteki, w tym śruby, nakrętki, podkładki i kołki. Jest to użyteczne dla wszystkich użytkowników we wszystkich dziedzinach mechanicznych. 123Go jest w 100% zintegrowany z SolidWorks i został zaprojektowany specjalnie dla SolidWorks.
Kategoria: Biblioteki części
Producent: Logopress
Certified Gold Product

3DBOXX Workstation

 
BOXX projektuje i produkuje wysokiej wydajności stacje robocze i systemy renderingu efektów wizualnych (VFX), animacji, postprodukcji, projektowania 3D, zaawansowanej wizualizacji oraz inne. Doświadczenie BOXX Technologies w zakresie produkcji sprzętu wysokiej wydajności, oprogramowania i świadczenia usług jest bezkonkurencyjne. W ich ofercie znajdują się komputery stacjonarne i mobilne stacje robocze.
Kategoria: Sprzęt
Producent: BOXX Technologies
Solution Partner

3DCreate

 
3DCreate zapewnia pełną symulację i wizualizację nowoczesnych systemów produkcji. Teraz każdy może uzyskać dostęp do modeli 3D przy użyciu warstw symulacji produktów i komponentów wielokrotnego użytku, dzięki czemu łatwo można tworzyć nowe układy.
Kategoria: Analizy i obliczenia
Producent: Visual Components Oy
Solution Partner

3D-DOCTOR

 
3D-DOCTOR to zestaw narzędzi do tworzenia modeli 3D opartych na wielokątach siatki z CT, MRI, mikroskopów lub innych obrazów wolumetrycznych przeznaczonych do szybkiego prototypowania, wizualizacji, symulacji 3D, obliczeń objętości i aplikacji pomiarowych.
Kategoria: Wizualizacje
Producent: Able Software Corporation
Solution Partner

3DQuickPress

 
3DQuickPress® jest dodatkiem SolidWorks® do projektowania form. W środowisku 3D części mogą być tworzone szybko i łatwo. Kluczowe funkcje 3DQuickPress obejmują: rozkładanie, automatyczne generowanie wykrojników i rozpoznawanie części, listy materiałowe, standardowe biblioteki komponentów i inne.
Kategoria: Formy wtryskowe
Producent: 3D QuickTools Limited
Certified Gold Product

3DVIA Composer

 
3DVIA Composer pozwoli Ci stworzyć wszystko poczynając od instrukcji obsługi do animacji 3D i filmów. Pozwala na uproszczenie procesu tworzenia Twojej dokumentacji, którą możesz tworzyć już na etapie projektowania, a to da Ci większą liczbę zamówień i umożliwi stworzenie dokładnej dokumentacji po naprawdę niskich kosztach.
Kategoria: Wizualizacje
Producent: Dassault Systemes
Solution Partner

3D Printers

 
Solidscape oferuje systemy rapid prototyping, które współpracują z oprogramowaniem 3D CAD do tworzenia modeli fizycznych projektów, m.in z SolidWorks. Mogą być bezpośrednio drukowane jako finalne produkty lub używane jako wzorce do formowania silikonu (RTV ). Rozwiązania Solidscape są kompatybilne z pakietem oprogramowania SolidWorks.
Kategoria: Sprzęt
Producent: Solidscape, Inc.
Solution Partner

Agile PLM

 
Agile PLM Engineering pozwala zespołom projektowym wnieść nowe informacje na temat projektu produktu i współpracy z zespołami oraz partnerami w całym przedsiębiorstwie. Rozwiązanie wspiera innowacyjność projektu, wymusza integralność projektu i pozwala firmom na szybkie i skuteczne przejście od projektowania do produkcji.
Kategoria: PDM/PLM
Producent: Oracle, USA, Inc.
Certified Gold Product

Apex

 
W pełni zintegrowany ze środowiskiem SolidWorks® APEX ® został opracowany do projektowania i analizy systemów optycznych i oświetlenia przy użyciu prostych, łatwych metod pracy. APEX jest samodzielną aplikacją, która ułatwia i optymalizuje interakcje inżynierów z narzędziami optycznymi, takimi jak technologia BRO's ASAP®.
Kategoria: Optyka
Producent: Breault Research Organization
Solution Partner

Arena-SolidWorks Integration

 
Arena to scentralizowany system rejestracji, kontroli i wymiany informacji w tym list materiałów (BOM), specyfikacji technicznych, danych o kosztach, statusie zgodności i zleceniach zmian. Dzięki integracji Arena z SolidWorks eliminujemy ręczne, czasochłonne i podatne na błędy rejestry danych inżynierskich.
Kategoria: PDM/PLM
Producent: Arena Solutions
Solution Partner
 
BlachSolid to dodatek w pełni zintegrowany z SolidWorks®, którego zadaniem jest wspomaganie Użytkownika przy szacowaniu i kontroli kosztów wytwarzania na etapie projektowania części blaszanych w systemie CAD 3D. Konstruktor, technolog z pomocą dodatku BlachSolid, wykorzystującego informacje zawarte w modelu części zamodelowanej za pomocą narzędzi „Arkusz blachy”, może oszacować m.in. koszt materiału, wytwarzania czy zabezpieczenia projektowanego detalu.
Kategoria: Użytkowe
Producent: ADKSolid
Solution Partner

BlankWorks

 
BlankWorks zapewnia użytkownikom SolidWorks w pełni zintegrowane narzędzie do tworzenia optymalnych kształtów elementów blach przewidzianych do formowania metodą tłoczenia. Dzięki zastosowaniu obliczeń MES można uzyskać rozkrój dowolnej geometrii z SolidWorks.
Kategoria: Arkusze blach
Producent: Forming Technologies, Inc.
Certified Gold Product

BlueCielo Product Suite

 
BlueCielo ECM Solutions jest światowym liderem w dziedzinie zaawansowanych rozwiązań informatycznych w zakresie zarządzania informacjami o zasobach (AIM), inżynierii zarządzania treścią (ECM) przewidzianym dla właścicieli / operatorów i kontrolerów dokumentów technicznych w przemyśle maszynowym.
Kategoria: PDM/PLM
Producent: BlueCielo ECM Solutions B.V.
Certified Gold Product

CAMWorks

 
CAMWorks to oprogramowanie nowej generacji, dzięki któremu w szybki i profesjonalny sposób programuje się maszyny CNC. CAMWorks jest aplikacją wykorzystującą interfejs SolidWorks, najpopularniejszego i najbardziej wydajnego na świecie programu do projektowania w 3 wymiarach.
Kategoria: CAM
Producent: Geometric Technologies, Inc.
Certified CAM Product

CATALOGcreator

 
Jako lider w dziedzinie oprogramowania w Europie, CATALOGcreator umożliwia szybkie tworzenie i publikowanie produktów i części zamiennych oraz innych katalogów. Dzięki temu łatwiejsze jest drukowanie, tworzenie multimediów na CD i publikacje internetowe. Wykorzystywane są najnowsze technologie takie jak XML, PHP, mySQL lub BMEcat. CATALOGcreator jest rozwijany w kierunku integracji z ERP i innymi systemami informatycznymi.
Kategoria: Edukacja
Producent: CATALOGcreator GmbH
Solution Partner

Commands Guide Tutorial for SolidWorks

 
D&M Education LLC. od wielu lat zajmują się przygotowywaniem podręczników dla SolidWorks. Autorami najczęściej są wykładowcy amerykańskich uczelni z wieloletnim doświadczeniem w edukacji. Książki podzielona są na kategorie i zawierają wiele interesujących przykładów.
Kategoria: Edukacja
Producent: D&M Education
Solution Partner

CrossCad/Plg : Catia V5 3D to SW

 
Translacja Catia V5 do SolidWorks jest jednym z najbardziej popularnych rozwiązań oferowanych przez Datakit. To dokonałe narzędzia do prawidłowego czytania oraz pracy z częściami i złożeniami zaprojektowanymi w Catia V5, umożliwiające analizę i naprawę eksportowanych modeli.
Kategoria: Translacja danych
Producent: Datakit
Certified Gold Product

CustomWorks

 
CustomWorks® jest narzędziem do zarządzania plikami dla użytkowników SolidWorks i PDMWorks. Wyróżnia go fakt, że jest łatwy do nauczenia i niezwykle prosty w obsłudze ze względu na to, że interfejs użytkownika znajduje się bezpośrednio w SolidWorks Property Manager.
Kategoria: PDM/PLM
Producent: CadWorks Software Oy Ltd.
Certified Gold Product

DBWorks

 
DBWorks dla SolidWorks® jest narzędziem do zarządzania plikami. Dzięki integracji umożliwia zaawansowaną kontrolę przy jednoczesnym wykorzystaniu funkcji oprogramowania SolidWorks. Wykorzystując API można dostosować DBWorks do własnych wymagać i standardów.
Kategoria: PDM/PLM
Producent: MechWorks
Certified Gold Product

Delcam for SolidWorks

 
Delcam for SolidWorks łączy w sobie korzyści systemów PowerMILL oraz FeatureCAM wykorzystując sprawdzone algorytmy. Program zapewnia wyjątkową prędkość wyliczania ścieżek prowadzenia narzędzia znaną z systemu, a także oferuje zaawansowane strategie 5-osiowej obróbki szybkościowej, które zwiększają produktywność i wydłużają żywotność narzędzi.
Kategoria: CAM
Producent: Delcam plc
Certified Gold Product

DezignWorks

 
DezignWorks automatycznie tworzy geometrię 2D i 3D, w tym skomplikowane trójwymiarowe kształty. DezignWorks umożliwia edycję krzywych złożonych, dzięki czemu dane mogą być dodawane lub odejmowane w trakcie lub po operacji z DezignWorks Patent Pending Database Manager. DezignWorks zapewnia, że ​​wszystkie elementy geometryczne są parametryczne, w pełni edytowalne w SolidWorks.
Kategoria: Reverse engineering
Producent: Creative Dezign Concepts, Inc.
Certified Gold Product

DriveWorks, DriveWorksXpress

 
DriveWorks pozwala projektować sterowane regułami różne warianty modeli wykorzystując składnie Microsoft Excel. Dzięki DriveWorks oraz DriveWorksXpress użytkownicy SolidWorks mogą zautomatyzować powtarzające się zadania, skracając czas wdrożenia do produkcji.
Kategoria: Projektowanie
Producent: DriveWorks Ltd.
Certified Gold Product

EasyWorks

 
EasyWorks umożliwia łatwe zmiany nazw części, kopiowanie plików podmianę odniesień zmieniających się komponentów złożeń. Teraz projektanci mogą właściwości plików przy użyciu dodatku EasyWorks. Pomaga on również użytkownikom SolidWorks w zarządzaniu zmianami i zapisie do formatu PDF i DWG za pomocą BatchPlot.
Kategoria: Projektowanie
Producent: EasyWorks Co., Ltd.
Solution Partner

Edgecam Solid Machinist

 
EdgeCAM należy do grupy programów CAM do komputerowego wspomagania wytwarzania, który umożliwia programowanie obrabiarek sterowanych numerycznie łącznie z obróbką HSM (High Speed Machining), w tym: frezarek, tokarek oraz wycinarek drutowych.
Kategoria: CAM
Producent: Planit
Certified CAM Product

ERPLink

 
QBuild Corporation dostarcza rozwiązania integracji wypełniając lukę między inżynierią i systemami ERP. QBuild oferuje szeroki zestaw narzędzi dla inżynierów ERP wykonywany za pomocą SolidWorks włączając w to zaawansowane narzędzia do wyszukiwania części ERP, listy BOM i elementy integracji danych. Umożliwia także integrację się z systemem ERP Enterprise PDM.
Kategoria: ERP/MRP
Producent: QBuild Corporation
Certified Gold Product

Esprit

 
System programowania ESPRIT jest jednym z produktów firmy DP Technology, światowego lidera w dziedzinie oprogramowania CAD/CAM. Program umożliwia pełną kontrolę i nadzór obróbki, posiada obszerną bibliotekę narzędzi, materiałów, technologii oraz wbudowany postprocesor umożliwiający komunikację z większością sterowań oferowanych na rynku obrabiarkowym.
Kategoria: CAM
Producent: DP Technology Corp.
Certified CAM Product

Flex3D SolidWorks

 
Lantek Systems oferuje systemy CAD/CAM specjalnie zaprojektowane do zautomatyzowania programowania kodów CNC wykrawarek. Doskonale łączy w sobie technologie maszyny z jej programowaniem oraz wymaganiami użytkownika, w tym możliwość spersonalizowania interfejsu. Lantek Expert oferuje najbardziej wydajne oraz dochodowe rozwiązanie do programowania wykrawarek.
Kategoria: Arkusze blach
Producent: Lantek Systems, Inc.
Solution Partner

FormatWorks

 
FormatWorks to narzędzie do translacji danych pomiędzy systemami 3D CAD. Rozszerza funkcjonalność SolidWorks dając możliwość wymiany plików m.in. z CATIA V4 i CATIA V5 jak i innymi formatami. Opatentowane algorytmy stworzone przez firmę Capvidia pozwalają w zautomatyzowany sposób dokładnie i niezawodnie przenosić piliki automatycznie naprawiając błędy geometrii.
Kategoria: Translacja danych
Producent: Capvidia NV
Certified Gold Product

GearTrax for SolidWorks

 
GearTrax for SolidWorks to zaawansowany program do projektowania komponentów napędu, w tym: kół zębatych prostych, stożkowych, ewolwentowych. GearTrax™ jest intuicyjny i prosty w obsłudze dla projektanta z ograniczonym doświadczeniem ale odpowiedni także dla zaawansowanych projektantów. Modele 3D są aktualizowane i można obserwować podgląd generowanego pliku. GearTrax może być zainstalowany jako niezależna aplikacja lub jako dodatek do SolidWorks.
Kategoria: Projektowanie
Producent: Camnetics
Solution Partner

GibbsCAM

 
GibbsCAM, program do komputerowego wspomagania wytwarzania (CAM) jest uznanym liderem rynku CAM. Gibbs specjalizuje się w oprogramowaniu do programowania CNC, który wykorzystuje graficzny interfejs użytkownika i zgodność danych produktów CAD do maksymalizacji prostoty obsługi i wydajności. Ponieważ jest to system w pełni asocjatywny, zmiany mogą być wprowadzane szybko i łatwo.
Kategoria: CAM
Producent: Gibbs and Associates
Certified CAM Product

HFWorks

 
HFWorks jest w pełni trójwymiarowym symulatorem pola RF/mikrofal i aplikacji bezprzewodowych, w oparciu o skuteczne obliczenia metodą elementów skończonych. Obecnie jest to jedyny dodatek do obliczeń wysokiej częstotliwości do pakietu 3D CAD SolidWorks®.
Kategoria: Analizy MES
Producent: ElectroMagneticWorks
Certified Gold Product

HP Workstations

 
Hewlett-Packard do czołowy dostawca sprzętu komputerowego, w tym wydajnych stacji roboczych optymalizowanych do pracy z SolidWorks. Najnowsze stacje robocze HP Z są wysoce wydajne, oferując liczne innowacje zmniejszające pobór mocy oraz koszty energii. Ergonomia stacji roboczych HP Z zapewnia wygodę pracy. Przenośne stacje robocze HP cechuje duża wydajność dzięki zastosowaniu profesjonalnych kart graficznych.
Kategoria: Sprzęt
Producent: Hewlett-Packard
Solution Partner

hyperMILL for SolidWorks

 
hyperMILL dla SolidWorks to oprogramowanie w pełni zintegrowane, dzięki czemu eliminuje konieczność przenoszenia plików z programu CAD do CAM. Pozwala to wyeliminować błędy powstające przy konwersji modeli na inne formaty. Pełna integracja hyperMILL z systemami CAD znacznie usprawnia współpracę pomiędzy różnymi działami w firmie i umożliwia tworzenie łańcuchów produkcyjnych.
Kategoria: CAM
Producent: OPEN MIND Technologies AG
Certified Gold Product

IMOLD for SolidWorks

 
IMOLD to uznany produkt do kompleksowego projektowania form wtryskowych zawierający wiele przydatnych narzędzi, które uzupełniają lub automatyzują narzędzia dostępne w podstawowej wersji SolidWorks. IMOLD zawiera wiele funkcji w tym narzędzia do projektowania: podziału formy, wypychaczy, suwaków, elektrod, kanałów chłodzących, list materiałowych i inne.
Kategoria: Formy wtryskowe
Producent: Manusoft Technologies Pte Ltd.
Certified Gold Product

InspectionXpert

 
InspectionXpert pozwala na umieszczane unikalnych wymiarów, tolerancji geometrycznych i notatek na rysunku SolidWorks, a następnie generuje pierwszy artykuł w procesie kontroli jakości blach z rysunku. arkusze Excel i kontroli są oparte na formacie XML i mogą być wykorzystane do kontroli jakości w tym pierwszym artykule w procesie kontroli.
Kategoria: Użytkowe
Producent: Extensible CAD Technologies
Certified Gold Product

InspectWorks

 
InspectWorks™ to dodatek dla SolidWorks, który umożliwia szybką kontrolę jakości w swoim naturalnym środowisku CAD. InspectWorks jest szybki i łatwy w użyciu, dzięki czemu można sprawdzić jakość części przy biurku. Wystarczy zeskanować część skanerem 3D, zaimportować wyniki do SolidWorks a InspectWorks pokaże odchylenie kolorując model i natychmiast obliczy wszystkie wymiary i tolerancje.
Kategoria: Analiza tolerancji
Producent: INUS Technology, Inc.
Solution Partner

ISO.Works for SolidWorks

 
Unitec koncentruje się na wymogach do budowy urządzeń mechanicznych. Smart ISO upraszcza dramatycznie proces produkcji rurociągów i tworzenia ich w izometrii. iso.WORKS eksportuje wszystkie ważne informacje z SolidWorks i tworzy wersje izometryczne w pełni automatycznie. Pozwlala to zaoszczędzić czas i pieniądze!
Kategoria: Rurociągi i HVAC
Producent: Unitec
 
iziCRM/PDM jest transakcyjnym systemem stworzonym przez iziSoft służącym do zarządzania dokumentacją techniczną i okołoprojektową oraz informacją. Jego modułowa budowa pozwala na pełne dopasowanie do potrzeb przedsiębiorstwa oraz zdefiniowanych uprawnień użytkowników.
Kategoria: PDM/PLM
Producent: iziSoft
Solution Partner
 
iziNorm jest elektroniczną biblioteką najczęściej używanych części znormalizowanych takich jak śruby, podkładki, nakrętki, wkręty, kształtowniki, łożyska itp. wykonanych jako parametryczne modele 3D na podstawie Polskich Norm. Dodatek działa w środowisku SolidWorks 2008 i nowszym oraz uwzględnia niegeometryczne właściwości elementów normowych typu: klasa dokładności wykonania, klasa wytrzymałości, materiał oraz powłoki elektrolityczne i cynkowe.
Kategoria: Biblioteki części
Producent: iziSoft
Solution Partner

JWorks

 
Firma Sys P.O. rozwija się głównie konkretnej aplikacji dla klientów SolidWorks. Zaawansowane opcje wycinania otworów i rozmieszczania po krzywych obiektów wspierają projekty w produkcji zegarków. Partnerstwo między e-Systems (Swiss SolidWorks partner) i SysPO doprowadziły do wytworzenia produktu dla jubilerów.
Kategoria: Projektowanie
Producent: Sys P.O.
Solution Partner

Lingua

 
Lingua jest w pełni zintegrowanym dodatkiem Solidworks umożliwiającym wstawianie standardowych tekstów na rysunkach. Jest on oparty na konkretnych danych dotyczących słownika. Istniejące rysunki można tłumaczyć łatwo na każdy język. Możliwości Lingua mogą być zintegrowane w programach PLM lub systemach drukowania.
Kategoria: Analizy i obliczenia
Producent: TDWsoft GmbH:
Solution Partner

Logopress3F

 
Logopress3 jest narzędziem przeznaczonym dla inżynierów generujących rozkroje rozłożonych elementów giętych. W pełni zintegrowany dodatek o statusie Gold posiada zaawansowane funkcje, które pozwalają na kompleksowe projektowanie tłoczników, w tym przeprowadzanie analiz i symulacji.
Kategoria: Arkusze blach
Producent: Logopress
Certified Gold Product

Made2Manage

 
Aplikacja Consona ERP to zestaw narzędzi o kompleksowej funkcjonalności CRM, APS, MES, HR i obsługi finansów jednego dostawcy. Made2Manage zapewnia pełną funkcjonalność ERP dla producentów i koncentruje się na wsparciu produkcji złożonych produktów, przy jednoczesnym kontynuowaniu projektów i działalności inżynierskiej.
Kategoria: ERP/MRP
Producent: Consona
Solution Partner

Manipulatory 3D

 
Firma 3DConnexion oferuje myszki 3D współpracujące m.in. z SolidWorks. Manipulatory 3Dconnexion umożliwiają użytkownikom ruch we wszystkich trzech wymiarach równocześnie pozwalając intuicyjnie kontrolować swoje środowisko projektowe. Manipulatory wyższych serii wyposażone są w wyświetlacze i programowalne przyciski.
Kategoria: Sprzęt
Producent: 3Dconnexion
Solution Partner

MasterCAM dla SolidWorks

 
Mastercam® dla SolidWorks®, to połączenie dwóch najbardziej rozpowszechnionych i używanych na świecieaplikacji CAD/CAM, umożliwiając generowanie programów CNC bezpośrednio w środowisku SolidWorks’a. Zaimplementowane strategie obróbkowe w SolidWorksie pochodzą bezpośrednio z systemu Mastercam.
Kategoria: CAM
Producent: CNC Software, Inc.
Certified Gold Product

MaxxDatabase

 
MaxxDB - to program do zarządzania dokumentami opracowany specjalnie dla SolidWorks. MaxxDB posiada narzędzia idealnie spełniając potrzeby użytkownika. Intuicyjny interfejs użytkownika z MaxxDB informuje o aktualnym stanie jego danych w najprostszy możliwy sposób. Zainstalowany w ciągu kilku minut, spełnia większość wymagań użytkowników, w tym opcję zatwierdzania i zarządzania zmianami.
Kategoria: PDM/PLM
Producent: MaxxSoft GmbH
Certified Gold Product

MicroEstimating

 
Micro Estimating Systems, Inc. dostarcza rozwiązania dla przemysłu maszynowego. Oprogramowanie zawiera kilka unikalnych i potężnych narzędzi, łącząc bazę wiedzy o produkcji z inżynierią procesową do kalkulacji kosztów i tworzenia precyzyjnych szacunków. Jednym z jej narzędzi są kalkulatory czasu cyklu. Ponieważ wszystkie bazy danych są łatwe do kalibracji, oprogramowanie łatwo symuluje powstawianie obiekt, operacje i pracę maszyn.
Kategoria: Wytwarzanie
Producent: Micro Estimating Systems, Inc.
Solution Partner

MITCalc for SolidWorks

 
MITCalc będzie rzetelnie, dokładnie i przede wszystkim szybko wspierał klientów w procesie projektowania komponentów. Narzędzie kalkulacji pozwala rozwiązywać problemy techniczne oraz wykonywać niektóre obliczenia inżynierskie bez konieczności posiadania specjalistycznej wiedzy.
Kategoria: Analizy i obliczenia
Producent: Ing. Miroslav Petele - Software Development Office
Solution Partner

modo

 
modo to zaawansowany program do renderowania i animacji. Najnowszy modo 501 jest prawdziwym kompleksowym rozwiązaniem zawierającym narzędzia do: modelowania, rzeźbienia 3D, malowania oraz animacji i sieciowego renderingu, który łączy technologie zapewniając siłę i wydajność w ramach wyrafinowanego procesu pracy.
Kategoria: Wizualizacje
Producent: Luxology LLC
Solution Partner

MoldWorks

 
MoldWorks dla oprogramowania SolidWorks® to innowacyjny zintegrowany pakiet do projektowania form wtryskowych z własnymi bibliotekami. MoldWorks został pomyślany jako narzędzie do swobodnego tworzenia komponentów składowych form, takich jak płyty mocujące, wypychacze, tuleje i inne.
Kategoria: Formy wtryskowe
Producent: R&B Mold & Die Design
Certified Gold Product

NCG CAM

 
Założona w Cambridge, UK, NCG CAM Solutions Ltd. dostarcza rozwiązania CAM, oferując wszystkie narzędzia potrzebne do produkcji prototypów, modeli, form, matryc, wzorów i gotowych produktów. Specjalnością NCG CAM jest HSM 3D CAM.
Kategoria: CAM
Producent: NCG CAM Solutions Ltd.
Certified CAM Product
 
NEi Works to produkt pozwalający na integrację solverów NEi Nastran z parametrycznym środowiskiem do modelowania bryłowego - SolidWorks.
Kategoria: Analizy MES
Producent: NEi Software
Certified Gold Product

NI LabVIEW

 
NI SoftMotion dla SolidWorks to dodatek do symulacji ruchu. LabVIEW daje możliwość połączenia badań, tworzenia i konfigurowania SoftMotion dla silników w złożeniach SolidWorks i używania bloków funcki NI SoftMotion celem oceny profili ruchu w systemie.Umożliwia wizualizowanie procesów i odzwierciedlenia realnego zachowania maszyn.
Kategoria: Analizy i obliczenia
Producent: National Instruments Corporation
Solution Partner

OptisWorks

 
OPTIS to oprogramowanie do symulacji światła w środowisku wirtualnej rzeczywistości. Jego rozwiązania pozwalają projektantom i inżynierom ergonomii symulować i optymalizować wydajne oświetlenie, kolory, efekty optyczne a także widoczność i czytelność informacji w pełni realistycznym środowisku CAD jako interfejs człowiek-maszyna (Human Machine Interface - HMI)
Kategoria: Optyka
Producent: Optis
Certified Gold Product

PartMaker

 
PartMaker jest liderem rozwiązań CAM do automatyzacji programowania wieloosiowych centr oraz tokarek SWISS-Type. PartMaker CAM Software jako dział Delcam Plc. to pakiet, który zapewnia ekonomiczne rozwiązanie programistyczne dla frezowania, toczenia i cięcia drutem EDM.
Kategoria: CAM
Producent: PartMaker Inc.
Certified CAM Product

Precision Workstation

 
Stacje robocze Dell Precision™ Stanowią połączenie najbardziej zaawansowanych procesorów, pamięci i układów graficznych oferowanych przez firmę Dell. Firma oferuje także przenośne stacje robocze Dell Precision™ oraz stacje robocze Dell Precision™ montowane w stelażu.
Kategoria: Sprzęt
Producent:
Solution Partner

ProductCenter PLM

 
ProductCenter™ to aplikacja typu Product Lifecycle Management (PLM) zapewniająca unikalną i potężną kombinację narzędzi do zarządzania dokumentacją poprzez dostęp do danych produktu, zarządzanie zmianami, sprawdzanie stanu w środowisku SolidWorks. Pozwala firmom w optymalizacji rozwoju produktu oraz pozwala lepiej zarządzać łańcuchem dostaw.
Kategoria: PDM/PLM
Producent: SofTech, Inc.
Certified Gold Product

promis-e V8i

 
Z systemem do projektowania promis-e od Bentley, można szybko wygenerować schematy elektryczne i układy do zastosowań przemysłowych przy pomocy wielu automatycznych funkcji, w tym przypisywania ID, porównywania, numeracji przewodów i kontroli błędów. Sprawdzanie błędów wykonywane są w czasie rzeczywistym - wyniki wyświetlane na ekranie podczas pracy.
Kategoria: Elektryka i elektronika
Producent: Bentley
Solution Partner

RevWorks

 
RevWorks to aplikacja do inżynierii odwrotnej dla SolidWorks. Umożliwia tworzenie parametrycznych modeli szybko i łatwo bazując na obecnych rozwiązaniach inżynieryjnych dla SolidWorks®. RevWorks™ zawiera wiele narzędzi do przechwytywania danych komponentu bezpośrednio do części i złożeń, w tym narzędzi szkicu 2D i 3D, SnapScan™ i DirectSurf™.
Kategoria: Reverse engineering
Producent: Revware, Inc.
Certified Gold Product

SAP PLM Integration for SolidWorks

 
CIDEON z SAP PLM umożliwia automatyczne generowanie dokumentacji technicznej, a także nawigacji graficznych i danych pochodzących z badań z systemów heterogenicznych. CIDEON Software jest twórcą linii produktów CIDEON, które są wykorzystywane głównie w zarządzaniu danymi produktu pozwalając firmom na bardziej wydajną pracę i redukcję kosztów.
Kategoria: PDM/PLM
Producent: CIDEON Software GmbH
Certified Gold Product

Scan2000

 
Scan2000 jest całkowicie zintegrowanym z SolidWorks dodatkiem do inżynierii odwrotnej, umożliwiając zewnętrzną digitalizację. Zaawansowane funkcje oraz duży stopień integracji jednolitego środowiska stanowią podstawę trwałego sukcesu Scan2000.
Kategoria: Reverse engineering
Producent: Advance Motion Engineering, Inc.
Solution Partner

SEE Electrical

 
SEE Electrical to program do szybkiego projektowania elektryki i automatyki. W najnowszej wersji skoncentrowano się na nowoczesnym interfejsie programu, dodano nowe edytory bazy danych elektrycznych oraz wprowadzono wiele ulepszeń. Do oferty wprowadzono nowy moduł Excel Import/Export, służący do zarządzania bazą danych elektrycznych w programie Excel oraz nowy plugin umożliwiający projektowanie szaf 3D w programie SolidWorks.
Kategoria: Elektryka i elektronika
Producent: IGE+XAO
Solution Partner

SigmundWorks

 
SigmundWorks to potężne narzędzie do analizy tolerancji dla SolidWorks opracowany przez Varatech. Pozwala inżynierom na ocenę, weryfikację i optymalizację zmienności procesu montażu. Jest w pełni zintegrowany z SolidWorks. SigmundWorks zapobiega kosztownym opóźnieniom, jak również problemom z długoterminowymi zmianami.
Kategoria: Analiza tolerancji
Producent: Varatech Inc.
Certified Gold Product

SimpoeWorks

 
SIMPOE SAS, to francuski producent specjalizujący się w symulacji wtrysku tworzyw sztucznych. Oprogramowanie SIMPOE pozwalają na znaczne oszczędności kosztów budowy fizycznych prototypów, form, optymalizacji kosztów materiału, jak również pozwala znacznie skrócić czas wejścia na rynek nowych produktów.
Kategoria: Analizy MES
Producent: SIMPOE SAS
Certified Gold Product

SmartConverter for SolidWorks

 
infostrait jest to SolidWorks Solution Partner, który skutecznie łączy metody pracy w SolidWorks z zarządzaniem informacją o wszystkich danych projektowych w ENOVIA SmarTeam. Są to modele 3D, rysunki 2D, konfiguracje parametrów, listy części itp.
Każdy klient wymaga odpowiedniego poziomu szczegółowości w procesie projektowania. Wtedy rozwiązanie realizowane jest z wykorzystaniem standardowych integracji SolidWorks ENOVIA SmarTeam.
Kategoria: PDM/PLM
Producent: infostrait bv
Solution Partner

SolidCAM

 
SolidCAM oferuje konkurencyjny cenowo produkt CAM, z następującymi możliwościami obróbki: wykonywanie otworów, frezowanie 2, 3, 4 i 5-osiowe, obróbkę HSM, toczenie, toczenie z frezowaniem oraz obróbki EDM. SolidCAM posiada funkcje automatycznego ustawienia układu odniesienia, operacji kroku w bok 3D, frezowania trochoidalnego i zgrubnego wgłębnego, uwzględniania kolizji oprawek narzędzia oraz pełnego wykorzystania obróbki resztki materiału.
Kategoria: CAM
Producent:
Certified Gold Product

SolidPDM

 
SolidPDM jest narzędziem inżynierii umożliwiając grupom projektowym SolidWorks bardziej wydajne planowanie procesu montażu. SolidPDM umożliwia łatwy dostęp do standardowych komponentów i części z istniejących list materiałowych. Wszystkie firmy, w których buduje się wiele konfiguracji zespołów odniosą ogromne korzyści z SolidPDM.
Kategoria: PDM/PLM
Producent: Modultek/CadON
Certified Gold Product

spyydmaxx Enterprise

 
spyydmaxx® Enterprise to modułowe rozwiązania do automatyzacji procesów, integrujące się z SAP/ERP, PDM/PLM, CRM. spyydmaxx® Enterprise przyspiesza procesy, a tym samym zwiększa konkurencyjność przedsiębiorstw produkcyjnych. Jednocześnie umożliwia automatycznie generowane danych produktu, w tym: ofert, arkuszy danych zespołów 3D CAD, części, rysunków, list materiałów (BOM), zamówień, itd.
Kategoria: Projektowanie
Producent: ACATEC Software GmbH
Solution Partner

STRIKER CAD/CAM

 
Striker Systems, światowy lider w dziedzinie tłoczenia blach i oprogramowania do produkcji. Fab Professional zawiera wiele zaawansowanych funkcji do wykrawania, cięcia i optymalizacji rozkroju, jak również kompleksowego programowania obrabiarek CNC, w tym do cięcia lasererem, plazmą, wodą (waterjets) i wiele innych.
Kategoria: Arkusze blach
Producent: Striker Systems
Solution Partner

StructureWorks Precast

 
StructureWorks to oprogramowanie CAD 3D opracowane specjalnie dla branży prefabrykatów betonowych przez ekspertów w tej dziedzinie. StructureWorks 2010 pozwala użytkownikowi modelować każdy komponent, w tym wszystkie wyroby z betonu, wzmocnienia, połączenia, sprzęt do podnoszenia itp. Z tych modeli 3D, rysunki i listy materiałowe są tworzone automatycznie przez oprogramowanie.
Kategoria: Projektowanie
Producent: StructureWorks, LLC
Solution Partner

SurfaceWorks

 
SurfaceWorks rozszerza podstawowe możliwości SolidWorks o modelowanie dowolnych powierzchni, umożliwiając projektowanie skomplikowanych form, które nie mają sobie równych. Powierzchnie SurfaceWorks mogą być dołączone do szkiców SolidWorks lub bezpośrednio z geometrii konstrukcji.
Kategoria: Wzornictwo przemysłowe
Producent: AeroHydro, Inc.
Solution Partner

SurfCAM

 
Surfcam jest zaawansowanym programem CAM do generowania obróbki na maszyny CNC od 2 do 5 osi. Czynnikiem wyróżniającym Surfcam spośród innych programów CAM jest opatentowana technologia TrueMill, zwiększająca wydajność obróbki i wydłużająca żywotność narzędzi.
Kategoria: CAM
Producent: Surfware, Inc.
Certified CAM Product

SWupBB

 
SWupBB to małe dodatki, które automatyzują pewne procesy, tj. tworzenie rysunków SolidWorks, generowanie eDrawings, pdf / DWG / DXF. Umożliwia automatyczny zapis wybranych plików podczas zapisywania rysunku w normalny sposób. Nazwy plików mogą mieć nazwy arkuszy, lub inne atrybuty dodane. Można utworzyć również reguły dla zapisanych plików.
Kategoria: Wytwarzanie
Producent: SLOWorks Ky
Solution Partner

TactonWorks

 
Dzięki TactonWorks producenci mogą zredukować czas przeznaczony na dostosowanie własnych projektów z dni do minut. Jest to możliwe dzięki automatyzacji powtarzalnych zadań z pomocą dodatku TactonWorks do SolidWorks 3D CAD.
Kategoria: Rurociągi i HVAC
Producent: Tacton Systems AB
Certified Gold Product

TDS-TECHNICAL

 
Blok programów TDS-TECHNIK to nowoczesne narzędzia wspomagające prace konstrukcyjne, użyteczne dla wszystkich, którzy używają programów CAD. System pomaga w wykonywaniu czynności rutynowych i oferuje szereg możliwości, które wyraźnie zwiększają efektywność pracy z dokumentacją techniczną.
Kategoria: Biblioteki części
Producent: TDS
Solution Partner

ThinkStation

 
ThinkStation to sprawdzone rozwiązania dla systemu SolidWorks. Stacje robocze Lenovo ThinkStation cechują małe rozmiary i imponująca moc obliczeniowa. Lenovo oferuje rozbudowaną pamięć i mocniejsze procesory, dzięki czemu jest najwydajniejszą stacją roboczą w tym formacie. Komputery wykorzystują najnowsze rozwiązania Intel®, NVIDIA® oraz ATI™.
Kategoria: Sprzęt
Producent: Lenovo Group Limited
Solution Partner

ToPsWorks

 
ToPsWorks to wysoce wyspecjalizowany program do arkuszy blach. Dzięki zintegrowanemu środowisku SolidWorks umożliwia projektowanie elementów blaszanych szybko i tanio, minimalizując ilość odpadów. W rysunkach można dodatkowo wstawiać tabelę gięć zawierającą informacje o materiale, grubości, sposobie gięcia i narzędziach. Dane mogę być eksportowane i importowane w plikach .*GEO.
Kategoria: Arkusze blach
Producent: cFloat Software GmbH
Solution Partner

TPO - Total Production Optimization

 
Plataine to kompletny system zarządzania produkcją, która łączy w czasie rzeczywistym widoczność hali z najbardziej zaawansowanymi możliwościami planowania i optymalizacji. System zapewnia wgląd w cały proces produkcji i pozwala na kontrolę i optymalizację wszystkich działalności produkcyjnych, od cięcia, montażu na transporcie skończywszy. Panowanie w czasie rzeczywistym automatycznie przydziela prace do odpowiednich maszyn z uwzględnieniem określonych priorytetów, zadań i terminów.
Kategoria: ERP/MRP
Producent: Plataine
Solution Partner

TraceParts

 
TraceParts to jeden z największych katalogów części mechanicznych na świecie, zapewniający wiele opcji importu ponad 100 milionów modeli 3D CAD i rysunków 2D pochodzących od czołowych dostawców części w branży narzędzi, maszyn, lotnictwa i kosmonautyki, samochodów i innych sektorów przemysłowych.
Kategoria: Biblioteki części
Producent: TraceParts
Solution Partner

Trace Software

 
Elecworks jest wysokiej klasy pakietem narzędzi CAD przewidzianym dla zastosowań w elektryce i automatyce, będącym uzupełnieniem SolidWorks jako narzędzia do projektowania mechanicznego.
Kategoria: Projektowanie
Producent: Elecworks
Certified Gold Product

TransMagic

 
TransMagic PowerPack dla SolidWorks ® wspiera SolidWorks w procesie wymiany danych pomiędzy systemami 3D CAD. TransMagic tłumaczy i naprawia większość plików w ramach aplikacji SolidWorks.
Kategoria: Projektowanie
Producent: TransMagic, Inc.
Certified Gold Product

UniWorks

 
Bazując na ponad 15 lat doświadczenia w mechanice, Nuovamacut oferuje w pełni zintegrowany z SolidWorks UniWorks. Jest to kompleksowy zestaw narzędzi, które zwiększają produktywność użytkowników SolidWorks.
Kategoria: Projektowanie
Producent: Nuovamacut Automazione Spa
Solution Partner

VisualXPORT for SolidWorks

 
VisualXPORT for SolidWorks to plug-in dla SolidWorks, który umożliwia eksportowanie części w formacie plików VisualMILL (.vcp). Usprawnia to proces produkcji w firmach, które projektują w SolidWorks i używają VisualMILL w procesie produkcji. VisualXPORT pozwala eksportować z pominięciem translacji na STL, IGES lub STEP.
Kategoria: CAM
Producent: MecSoft

SolidWorks IDF Modeler

 
SolidWorks® IDF Modeler jest dwukierunkowym translatorem między SolidWorks i Intermediate Data Format (IDF). Ten standard pozwala na wymianę danych pomiędzy ECAD PCB oraz systemami typu MCAD poprzez dane ASCII. To pozwala na tworzenie złożeń SolidWorks z płytkami obwodów drukowanych (PCB). Można również modyfikować złożenia i przesłać zmiany z powrotem do systemu PCB.
Kategoria: Elektryka i elektronika
Producent: Desktop EDA
Certified Gold Product

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT