SolidWorks >> Inne tematy >> Problem z otwieraniem zapisanego pliku SolidWorks
Autor Wypowiedź
2013-08-30, 17:28
Pomógł 0 raz(y).
Witam,

Posiadam SolidWorks-a 2012 wersja studencka, gdy wymodeluje cześć a następnie ją zapiszę np. na pulpit, po zamknięciu programu, i otwarciu zapisanego pliku nie mogę go otworzyć zawsze wyskakuje błąd: „Wystąpił problem z przesłaniem polecenia do programu”, następnie wyskakuje kolejny komunikat (w załączniku) i program zamyka się. Mogę go otworzyć jedynie przez program tzn. odpalam SW potem otwórz znajduję lokalizację i tak działa… Proszę o pomoc. Pozdrawiam.
 
CSWP, CSWE, CSWI *** solid-blog.pl ***
2013-09-02, 19:13
Pomógł 405 raz(y).
Z tego co wiem problem stanowi Launcher SolidWorks, chodzi o to, w czym jest domyślnie ustawione otwieranie plików SW. Problem się pojawiał, jeżeli było więcej wersji zainstalowanych i przy jakimś tam SP0.

Trzeba przywrócić domyślne skojarzenie plików z odpowiednim procesem swShellFileLauncher.exe.
 
2013-10-04, 15:32
Pomógł 0 raz(y).
    Kęska Paweł
    Z tego co wiem problem stanowi Launcher SolidWorks, chodzi o to, w czym jest domyślnie ustawione
    otwieranie plików SW. Problem się pojawiał, jeżeli było więcej wersji zainstalowanych i przy
    jakimś tam SP0.
   
    Trzeba przywrócić domyślne skojarzenie plików z odpowiednim procesem swShellFileLauncher.exe.



byłbym wdzięczny za informacje jak to zrobić ??
 
CSWP, CSWE, CSWI *** solid-blog.pl ***
2013-10-07, 10:24
Pomógł 405 raz(y).
Prawy przycisk myszy na pliku > otwórz za pomocą SldWorks.
 
2013-10-09, 17:53
Pomógł 0 raz(y).
nic to nie daje, ten sam błąd...
 

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT