SolidWorks >> Inne tematy >> Awaria SolidWorksa
Autor Wypowiedź
.
2013-10-28, 09:57
Pomógł 52 raz(y).
Witam serdecznie,
Mam poważny problem z programem. Wszystko zaczęło się gdy będąc w domu w sobotę zadzwoniono do mnie z pracy, że jest awaria i trzeba dorobić część do maszyny. Okazało się, że są dwie wersje rysunków tej części więc uruchomiłem porównanie modeli aby znaleźć różnice. W tym momencie pojawiło się okno, że trzeba zainstalować jakąś aktualizację. Trzeba to trzeba wcisnąłem OK. Zaczęła się instalacja ale w pewnym momencie pojawił się komunikat, że nie można zlokalizoawć jakiegoś pliku i żebym włożył dysk instalacyjny SW. Hmm, ale ja go mam w pracy ... a jestem od niej daleko. W związku z tym anulowałem aktualizację i spoko. Program porównał modele znalazłem różnice sprawę załatwiłem wyłączyłem SW i OK.
Ale chciałem jeszcze wygenerować DWG aktualnego rysunku, ale nic z tego bo SW nie chce się uruchomić.
Próbowałem naprawić Solida kilkakrotnie ale po ok. 25 % pojawia się komunikat o błędzie i kicha.
Teraz właśnie wyinstalowuję Solida i zobaczymy co dalej po zainstalowaniu.
Strasznie to długo trwa a jeszcze instalacja, a potem wszystko ustawiać od nowa , koszmar. A robota czeka. Zrobiłem sobie kopię ustawień ale nie wiem czy można na niej polegać, czy to ona nie zawiera błędu.
Pozdrawiam

PS Solid Works 2010 Professional


Uff nie minęło 5 godzin i SW się odinstalował , porażka. Ciekaw jestem ile będzie trwała instalacja.

No, już po robocie, ale niestety nie obyło się bez problemów.
Instalacja z płyty DVD (oryginalnej !) po ok 1.5 godz. wywaliła jakiś błąd wewnętrzny i zapętliła sie tak, że nie pomagało wyłączanie menagerem zadań. Musiałem zrobić RESET kompa.
Po ponownym uruchomieniu przekopiowałem płytę na HD i instalacja poszła w 20 min bez żadnych problemów.
Ciekawostka , nie?
 

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT