SolidWorks >> Inne tematy >> Solidworks2015 problem z wydajnością,
Autor Wypowiedź
2015-03-18, 20:57
Pomógł 0 raz(y).
Witam mam problem z wydajnością w solidworks 2015 straszne się przycina nie mówiąc już o zaznaczeniu jakiegoś obiektu posiadającego wiele krawędzi nie ważne czy prauję na jednym obiekcie czy złożeniu składającym się z kilku dzisięciu częsci solidworks zachowuję się tak samo . Wcześniej miałem solidworks 2013 i wszystko śmigało jak trzeba. Problem widać na filmiku. Parametry komputera: https://www.youtube.com/watch?v=nbnlfXV2kWQ
porcesor: q9550
grafika gtx680 2gb ram 8gb system windows 7 64bit
 
.
2015-03-19, 07:57
Pomógł 52 raz(y).
Też zaobserwowałem "przycięcia" w pracy SW ale najczęściej pomagało przebudowanie złożenia.
(Filmiku nie oglądałem bo w pracy mamy wyłączone youtube :( )
 
CSWP, CSWE, CSWI *** solid-blog.pl ***
2015-03-19, 08:06
Pomógł 405 raz(y).
Nagraj zachowanie RX'em i wyślij do analizy do Twojego dystrybutora. Wcześniej możesz sprawdzić, jak program zachowuje się na nowych użytkowniku Win (startuje z ustawieniami "fabrycznymi"). W Rx też jest opcja diagnostyki, czy wszystkie parametry (Ram, sterowniki grafiki) itp. są w normie?
 
Elite Application Engineer CAE/CAD/IT
2015-03-19, 12:09
Pomógł 13 raz(y).
Zgłoszenie do producenta nie wchodzi w grę ponieważ nie używa Pan zalecanego sprzętu przez producenta.
Karta graficzna multimedialna.
Wdg. mnie najprostszym testem będzie zainstalowanie równolegle teraz SW2013 ( może Pan posiadać dowolną liczbę wersji na komputerze) i sprawdzenie jak się ten sam plik zachowuje na obu wersjach.
 
Elite Application Engineer CAE/CAD/IT
2015-03-19, 12:23
Pomógł 13 raz(y).
Rozwiązaniem tego problemu jest prawdopodobnie odznacznie opcji
Opcje>Wyświetlaj/Wybór>"Dynamiczne podświetlanie w polu graficznym"
Proszę dać znać czy pomogło.
 

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT