SolidWorks >> Inne tematy >> Język polski w SW...
Autor Wypowiedź
2011-11-14, 15:09
Pomógł 0 raz(y).
Witam,

Jestem początkującym użytkownikiem SW'2011, wersja studencka. Moje pytanie brzmi - czy w programie istnieje możliwość zmiany z języka angielskiego na polski? Zakładam, że nie (nie znalazłem takiej opcji) więc - czy producent udostępnia jakąś łątkę/spolszczenie gdzieś na swoich stronach? (link)

Pozdrawiam,

 
2011-11-14, 17:35
Pomógł 0 raz(y).
Hej

W opcjach systemu odhaczasz: "Użyj menu w języku angielskim" i "Użyj nazw operacji i plików w języku angielskim"



Pozdrawiam
 
CSWP, CSWE, CSWI *** solid-blog.pl ***
2011-11-14, 18:50
Pomógł 405 raz(y).
Trzeba doinstalować język, jeżeli win był ustawiony po EN to SW domyślnie instaluje się po angielsku, ale można zainstalować (modyfikując instalację) inne języki.
 
2011-11-15, 19:54
Pomógł 0 raz(y).
Brzmi dobrze, ale...jak?

1) Szukam u producenta w zakładce downloads.

2) Chcą żebym wziął udział w " [color=#336699; text-decoration: none; text-underline: none]SolidWorks Subscription Services[/color]" , niby będę miał dostęp do wsparcia

3) Rejestruje się i...ciągle wymaga ode mnie rejestracji, do niczego nie mam dostępu.

Ponadto próbowałem zarejestrować się tu - bezskutecznie, ponieważ jako użytkownik Student Kita nie mam seriala i nie mogę uzyskać dostępu do wszystkich zasobów /np zakładki downloads/

Reasumując - skąd i w jaki sposób?
 

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT