SolidWorks >> Inne tematy >> DimXpert/ TolAnalyst
Autor Wypowiedź
Smiter
2012-02-20, 19:27
Pomógł 0 raz(y).
Hej,

krótkie pytanie: czy i ewentualnie jak można dobrać się do tabeli tolerancji [wymiarów] oraz [kształtu i położenia], której używa SWx przy wymiarowaniu z użyciem DimXpert?

Mnie interesowałby szerego wg ISO 2768-1 oraz ISO 2768-2



Z góry dziękuję za pomoc;)
 
2013-03-16, 20:49
Pomógł 0 raz(y).
mam problem odnosnie dimxperta, a dokladniej rzecz biorac podczas automatycznego wymiarowania czesci czylindrycznych czy to kolkow czy walkow dimxpert pokazuje mi wciaz, iz czesc nie jest w pelni zwymiarowana mimo tego iz niezbedne wymiary sa podane. czy moze ktos sie orientuje jak to poprawic ?
czesci chce zwymiarowac za pomoca dimxperta gdyz pozniej chce uzyc tolanalysta i nie jestem pewna czy nie zdefiniowane w pelni czesci dadza poprawny wynik w analizie tolerancji.
 
2013-03-16, 20:50
Pomógł 0 raz(y).
mam problem odnosnie dimxperta, a dokladniej rzecz biorac podczas automatycznego wymiarowania czesci czylindrycznych czy to kolkow czy walkow dimxpert pokazuje mi wciaz, iz czesc nie jest w pelni zwymiarowana mimo tego iz niezbedne wymiary sa podane. czy moze ktos sie orientuje jak to poprawic ?
czesci chce zwymiarowac za pomoca dimxperta gdyz pozniej chce uzyc tolanalysta i nie jestem pewna czy nie zdefiniowane w pelni czesci dadza poprawny wynik w analizie tolerancji.
 
CSWP, CSWE, CSWI *** solid-blog.pl ***
2013-03-18, 11:22
Pomógł 405 raz(y).
Schemat definiuje się w opcjach, ale łatwiej byłoby coś poradzić widząc zrzut ekranu. Może chodzi o odniesienia bazy.
 

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT