SolidWorks >> Inne tematy >> Polski -> Angielski
Autor Wypowiedź
2012-09-13, 23:46
Pomógł 0 raz(y).
Pewnie tematów było na pęczki, ale na tym forum znalazłem tylko jeden (niepokojący z resztą) temat, mówiący, że mogę zmienić język, ale nie nazwy poleceń w drzewie. (feature tree)

Wolę pracować w języku angielskim, jak zmienić język, nigdzie w ustawień nie mam takiej opcji.

Pozdrawiam. :)
 
CSWP, CSWE, CSWI *** solid-blog.pl ***
2012-09-14, 08:27
Pomógł 405 raz(y).
Możesz zmienić język menu i nazyw operacji, ale co do nazw nie działa to wstecz.
Obydwie opcje znajdują się w opcjach ogólnych.

Ps. Musi być taka opcja bo jęz. ang. instaluje się zawsze:) Często pracuje na wersji ang. dla zagranicznego klienta więc doskonale znam temat.

 
2012-10-23, 01:40
Pomógł 0 raz(y).
To tak dla pełnego wyjaśnienia sprawy:

Jeśli dostanę projekt od kogoś w polskiej wersji językowej - to czy będę mógł zmienić przypisy danego elementu (płaszczyzny, komendy) oraz całe menu "design tree" na angielski?

Bardzo proszę o pomoc. : )
 
CSWP, CSWE, CSWI *** solid-blog.pl ***
2012-10-23, 08:36
Pomógł 405 raz(y).
Nie ma takiej możliwości by uległy zmienie nazwy operacji wstecz.

 
2012-10-25, 15:04
Pomógł 0 raz(y).
O jezu, czyli jeśli ktoś pracujący na polskiej wersji, wyśle mi projekt to ja, otwierając go w angielskiej wersji - i tak będę miał polski język komend itd...?

 
CSWP, CSWE, CSWI *** solid-blog.pl ***
2012-10-25, 16:39
Pomógł 405 raz(y).
Są dwie rzeczy: 1. użyj nazw operacji i plików w języku 2. użyj menu w języku Język menu (inaczej mówiac programu) można zmieniać dowolnie, wymaga jedynie restartu. Operacje są zapisywane w drzewie i jeżeli były wykonane na wersji EN lub jakiejkolwiek innej, to otwierając w wersji PL lub jakiejkolwiek innej nie zostaną wyświetlone po polsku. Ale od tego momentu mogą już kolejne mieć polskie nazwy - zależy od wyboru języka.
 
Panienka do wszystkiego
2012-10-25, 16:46
Pomógł 66 raz(y).
Nie, tylko nazwy w drzewku, szkicach, rownaniach, wlasciwosciach beda w jezyku, w ktorym zostaly stworzone. Wszystko nowe co dodatkowo zrobisz, bedzie w Twoim, systemowym jezyku.




Pozdr. tomek
 
2012-10-25, 22:58
Pomógł 0 raz(y).
Tragedia...

Dzięki za pomoc! : )
 

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT