Pozostałe >> Praca >> TRUMPF - PRACA Konstruktor Mechanik
Autor Wypowiedź
2016-06-13, 14:04
Pomógł 0 raz(y).
TRUMPF Huettinger jest światowym liderem w produkcji zasilaczy do procesów plazmowych, wzbudzania laserów CO2, oraz aplikacji nagrzewania indukcyjnego. W procesach plazmowych wykonywane są półprzewodniki, szkło architektoniczne, ekrany dotykowe, ogniwa słoneczne, utwardzanie powierzchni (hardcoating). Nasze produkty zapewniają potrzebną moc dla wielu gałęzi przemysłu High – Tech.

Konstruktor Mechanik (k/m)

Miejsce pracy: Zielonka k. Warszawy


Zakres odpowiedzialności
•Samodzielne rozwijanie i modernizacja istniejących konstrukcji mechanicznych.
•Projektowanie nowych konstrukcji: obwodów urządzeń, modułów wewnętrznych urządzeń oraz innych konstrukcji pomocniczych.

Wymagania
•Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane mechaniczne).
•Min. 4 lata na stanowisku konstrukcyjnym.
•Biegła umiejętność projektowania w środowisku 3D SolidWorks.
•Znajomość norm i standardów dotyczących konstrukcji energoelektronicznych.
•Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy
•Atrakcyjną i stabilną pracę dla światowych liderów przemysłu półprzewodnikowego
•Ciekawą i pełną wyzwań pracę
•Swobodną atmosferę pracy
•Współtworzenie patentów
•Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę Benefit Multisport
•Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy z zaawansowanymi technologiami
•Możliwość nauki języka angielskiego i niemieckiego

CV prosimy przesyłać na adres: rekrutacja.electronic@pl.trumpf.com

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: ”Niniejszym, dobrowolnie wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez TRUMPF Huettinger sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Mareckiej 47, 05-220 Zielonka dla potrzeb realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji. Jestem świadoma/y przysługującego mi prawa dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania."





Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami. Aplikacje odrzucone zostaną zniszczone.
 

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT