SolidWorks >> Modelowanie części >> Właściwości konfiguracji - wyciągnięcie dostosowanych właściwości (odnośników)
Autor Wypowiedź
_
2013-02-11, 15:21
Pomógł 0 raz(y).
Witam

Od niedawna pracuję na SW 2012. Poznałem już trochę programik, lecz dostałem zadanie ustawienia go tak aby wszystkie informacje wpisane do pliku wyświetlały się w tabeli arkusza oraz w tabeli LM. Odkryłem coś takiego jak "generator właściwości karty" byłem ucieszony gdyż myślałem że mi to wszystko załatwi. Niestety myliłem się.....w generatorze tym nie można przypisać okienek z zakładki "właściwości konfiguracji". Brakuje "odnośników" w liście "dostosowanych właściwości". Mając te "odnośniki" wpisywanie informacji dokonywał bym tylko w "generatorze właściwości" W tym momencie muszę wpisywać w dwóch panelach. Nigdzie nie znalazłem informacji na ten temat. Jedynie pomoc techniczna poinformowała mnie, że jest taka możliwość wyciągnięcia tych informacji po przez narzędzie API, ale oni mi w tym nie pomogą. Niestety nie znam sie na tym, więc proszę o pomoc. Być może ktoś wie jak to zrobić. Szczegółowe wyjaśnienia są pokazane na FOTO.

Pozdrawiam
Krzysiek

 
.
2013-02-11, 16:21
Pomógł 52 raz(y).
Mógłbym spróbować coś doradzić ale narazie czekam na FOTO
 

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT