SolidWorks >> Rysunki >> Problem z wersjami językowymi (linie gięcia).
Autor Wypowiedź
2014-01-29, 13:52
Pomógł 18 raz(y).
Taki dziwny problem zauważyłem, który moim zdaniem nie powinien mieć miejsca. Po kolei:1. Mam polskojęcyczną wersję SW.2. Na rysunek wrzucam widok blachy "Rozłożony model"3. Widzę linie gięcia, opisy gięć itd. Wymiaruję widok. 4. Zapisuję rysunek 5. Ktoś na komputerze ma anglojęzyczną wersję SW.6. Otwiera mój rysunek i widzi rozłożoną blachę, widzi opisy gięć, wymiary ale nie ma linii gięcia!7. Zmienia widok z "rozłożony model" na "Flat flat pattern" i pojawiają się linie gięcia, ale wymiarowanie szlag trafia.Co więcej - jak mam polskie menu to jak zaznaczę widok to mam możliwości zmiany:1. Rozłożony model (zaptaszkowany)2. Aksonometryczny dimetryczny3. Aksonometryczny trymetryczny. Z kolei z menu angielskim mam:1. Rozłożony model (zaptaszkowany)2. Góra3. Lewa4. Przód5. Dimetric6. Trimetric7. Flat pattern (i zmiana na tę pozycję skutkuje pojawieniem się linii gięcia, ale wymiary znikają). Co z tym zrobić, poza zmuszeniem wszystkich użytkowników do przejścia na menu angielskie? Tak to wygląda:
 
Certified SOLIDWORKS Associate (CSWA) , Solidworks 2020 Profesional
2014-01-29, 15:06
Pomógł 6 raz(y).
SPROBUJ W OPCJI HIDE/SHOW ITEMS ( TE TAKIE OKULARY ) VIEW SKETCHES.
 
2014-01-29, 15:21
Pomógł 18 raz(y).
Działa ;-/



Jaka bzdura o_O



Dzięki.
 

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT