SolidWorks >> Rysunki >> Problem z odnośnikami.
Autor Wypowiedź
--
2014-09-15, 18:14
Pomógł 6 raz(y).
Witam.

Mam problem z odnośnikami.

Pewnie problm leży po stronie Parta ale nie bardzo wiem co jest za taki stan odpowiedzialne.

Mam złożenie z np. kilku części robię rysunek z tego i wstawiam odnośniki (zaznaczam nr części ) wszystko jest ok jak w przypadku B z jednymi częściami a inne w momencie gdy wstawiam tabelę zmieniają numer tak jak w przypadku A i nic z tym nie da się zrobić kombinuje z właściwościami ale niewiele się tam zmienia.

 
CSWP, CSWE, CSWI *** solid-blog.pl ***
2014-09-16, 07:50
Pomógł 405 raz(y).
Odniesienia są nieaktualne. Może tabela jest wstawiona dla innej konfiguracji? Gwiazdkami standardowo są oznaczane wykluczone elementy.
 
Anderk
2014-09-16, 09:12
Pomógł 0 raz(y).
Panowie jak zrobić sobie własną tabelke rysunkową? Numer rysunku , kto narysował , nazwe klienta... itp?
w dolnym prawym rogu!

Chciałbym ją zapisać i za każdym razem ją uzywać jak przechodzę do rysunku.

Jak to zrobić? jak ją zapisac ? jak ją wstawić?
 
2014-09-16, 10:13
Pomógł 3 raz(y).
Witam

http://www.youtube.com/watch?v=_gTSMjcAuo8
 
SOLIDWORKS 2018
2014-09-16, 10:17
Pomógł 43 raz(y).
http://www.youtube.com/watch?v=AZ303_z95k8
 
Anderk
2014-09-16, 10:39
Pomógł 0 raz(y).
Dzięki:)
 
--
2014-09-16, 16:05
Pomógł 6 raz(y).
Nie do końca mi chodziło o temat jaki został tu rozwiązany ;-) ale od tego jest forum.

Te dwa elementy są robione jednocześnie na jednym rysunku więc aktualne odniesienia bo w tym samym czasie otwierałem party i robiłem rys z odnosnikami. Tabele też są wstawiane w identycznej konfiguracji.
 
CSWP, CSWE, CSWI *** solid-blog.pl ***
2014-09-16, 19:09
Pomógł 405 raz(y).
Na jednym rysunku pokazane są dwa złożenia a nie dwie konfiguracje?

Myślę, że trzeba we właściwościach widoku wskazać, z jaką tabelą mają być zintegrowane odnośniki.





Zwróć jeszcze uwagę na ustawienia tabeli, jeżeli w danej konfiguracji komponent jest wygaszony to będzie gwiazdka przy odnośniku.



PS. Jeszcze prośba do pozostałych - żeby się nie podpinać z pytaniami pod inne wątki - uprzejmie prosimy o zakładanie nowych tematów.
 
--
2014-09-17, 20:18
Pomógł 6 raz(y).
Temat rozwiązany.

Problem leżał po stronie konfiguracji, po wstawieniu nwej konfiguracji i usunieciu starej wszystko wróciło do normy.



Dzięki.
 

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT