SolidWorks >> Rysunki >> Zapisywanie rysunków
Autor Wypowiedź
2015-02-08, 15:28
Pomógł 0 raz(y).
Witam.

Potrzebuję wkleić rysunek złożeniowy do Word'a przy jednoczesnym zachowaniu przyzwiotej jakości. Czy istnieje możliwośc przeniesienia widoków wraz z tabela listy materiałów bez konieczności zapisywania tego w plikach typu photoshop? Przy rozszerzeniach .JPG itd. jakośc strasznie się pogarsza..
.
Dziekuję za pomoc i pozdrawiam.
 
CSWP, CSWE, CSWI *** solid-blog.pl ***
2015-02-08, 17:05
Pomógł 405 raz(y).
A nie można osadzić pliku pdf (wektorowego)?

Z tego co kojarzę, to z plików graficznych dla tifa moża ustawiać rozdzielczość i takie rozwiązanie sugeruję.
 
2015-02-08, 17:26
Pomógł 0 raz(y).
W pliku .pdf udało mi się użyc opcji "Wykonaj zdjęcie", można w ten sposob przekopiować fragment rysunku do Word'a, minus tego jest taki że traci się na jakości, rysunek nie jest tak ostry jak w .pdf. Jesli chodzi o plik .TIF to nie bardzo widzę możliwośc zmiany rozdzielczości przy zapisie w SW. Co masz na myśli pisząc osadzić plik pdf (wektorowy)?
 
CSWP, CSWE, CSWI *** solid-blog.pl ***
2015-02-08, 17:59
Pomógł 405 raz(y).
Co do tifa:





A to o pdf w wordzie: https://support.office.com/pl-pl/article/Dodawanie-pliku-PDF-do-dokumentu-9a293b43-45de-4ad2-a0b7-55a734cf6458
 
2015-02-08, 18:33
Pomógł 0 raz(y).
Próbowałem sie bawić ustawieniami które pokazałeś na screenie ale przy zapisie ciągle wyskakuje mi dzwiny błąd, stwierdziłem że coś jest nie tak i zaniechałem kolejnych prób. Jeśli chodzi o Worda to nie znałem możliwości którą mi przedstawiłeś, udaje sie wczytać plik .pdf jednak w marnej jakości...
Mimo wszystko dzięki za pomoc!!
 
2015-02-08, 18:47
Pomógł 0 raz(y).
Po zresetowaniu kompa błąd przy zapisie TIF'a przestał się pojawiać, jakość ktorą można usatawić jest zdecydowanie wystaczająca. Problem rozwiązany - dzięki wielkie za pomoc!!

Pozdrawiam.
 

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT