PSWUG >> Zasady, FAQ >> Wiadomości
Autor Wypowiedź
.
2013-07-02, 11:35
Pomógł 52 raz(y).
Witam,
Mam problem. W jaki sposób można odczytać swoje widomości PW ? Przeglądnąłem wszystkie opcje i nic. Jak narazie mogłem to zrobić tylko wtedy gdy otrzymałem nową wiadomość bo pojawiał się monit.
Druga sprawa. Czy jest jakaś pełna lista swoich wypowiedzi. Ta, która jest dostępna jest obcięta czasowo, a czasami przydałoby się sięgnąć do starych wypowiedzi chcąc pomóc komuś w problemie, którego rozwiązanie kiedyś już opisałem. Przeszukiwanie forum w poszukiwaniu tej potrzebnej wypowiedzi jest bardzo czasochłonne, zwłaszcza, że często przy takim przeglądaniu schodzę na manowce :) i zapominam o właściwym powodzie przeglądania.
Pozdrawiam
 
nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko ludzie nie umiejący tego zrobić
2013-07-06, 22:02
Pomógł 2 raz(y).
A klikales w prawym gornym rogu "skrzynka" ?? tam sa wszystkie wiadomosci zarowno odebrane jak i wyslane, oczywiscie kiedy jestes zalogowany :) co do drugiego pytania to sprawdze i sie odezwe. pozdrawiam
 
nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko ludzie nie umiejący tego zrobić
2013-07-06, 22:08
Pomógł 2 raz(y).
Heh przeszukalem forum i znalazlem, jesli chcesz zobaczyc swoje posty to musisz wejsc w zakladke uzytkownicy obok zakladki "strona glowna" i tam znajdz siebie i kliknij pokaz posty tego uzytkownika, w razie pytan pisz :)
 
.
2013-07-06, 23:59
Pomógł 52 raz(y).
No cóż, zakładkę 'Skrzynka' przeoczyłem, może dlatego, że miałem zawsze przesunięty ekran w górę.
Natomiast co do drugiej sprawy to nie wiem co jest grane ale nie znalazłem swojego nazwiska w wykazie użytkowników, wogóle nie ma litey Ś a pod W też nie ma. Jest opcja 'Moje wypowiedzi', ale ona nie jest pełna tylko zawiera ostatnie jakieś 2 tygodnie.
 
nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko ludzie nie umiejący tego zrobić
2013-07-07, 11:36
Pomógł 2 raz(y).
Nie musisz wchodzic na uzytkownikow, wystarczy ze tutaj klikniesz na swoje imie i odrazu Tobie przejdzie do Twojego profilu i tam po lewej stronie masz opcje"zobacz wypowiedzi" jak na to klikniesz to napewno sie pokaza wszystkie Twoje wypowiedzi na forum :)
sprawdzilem i tam jest wypowiedz Twoja z 10 Sierpień 2012, godz. 09:18

 
.
2013-07-07, 16:23
Pomógł 52 raz(y).
Hmmmm... Widzę, że więcej widzą inni niż właściciel konta :( bo jak wchodzę na Moje wypowiedzi w ramach właściwości konta to kończą się na 26 Czerwiec 2013, godz. 11:18 natomiast jak wchodzę jako obcy to widzę wszystko.
Mimo wszystko dzięki za pomoc.
 

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT