SolidWorks >> Konstrukcje spawane >> Podkonstrukcje spawane
Autor Wypowiedź
2011-03-17, 12:19
Pomógł 0 raz(y).
Witam
Mam wykonaną ramę z profili stalowych zamkniętych (kratownica) jako konstrukcja spawana, teraz chcę to rozbić na podkonstrukcje spawane (podkonstrukcja ta zawiera elementy z listy materiałow ciętych o różnych wymiarach do tego elementy blach), po wybraniu z Ctrl. elementów i "utwórz podkonstrukcję spawaną" wyskakuje komunikat "Nie można utworzyć folderu ponieważ wybrane elementy należą do różnych folderów".Co robię nie tak?
 
CSWP, CSWE, CSWI *** solid-blog.pl ***
2011-03-21, 17:09
Pomógł 405 raz(y).
Może podkonstrukcje należy zrobić, zanim zostanie lista zaktualizowana... A jeżeli już elemennty są rozmieszczone w folderach to można je zawsze usunąć, wykonać podkonstrucję i zaktualizować ponownie.
 
2011-03-22, 21:39
Pomógł 0 raz(y).
Udało nam się "dotrzeć" prawie do końca budowania konstrukcji spawanej, jako że posiadamy od stosunkowo niedawno solida, a nasza praca to konstrukcje spawane, wsparcie techniczne wygasło, dlatego mam pytanie. Wykonałem podkonstrukcje spawane, zapisałem jako nową część, po jej otworzeniu we właściwościach listy materiałów ciętych nie ma podanej ani długości ani kątów, dlaczego? w konstrukcji spawanej jest ok w podkonstrukcji nie ma.
Proszę o odpowiedź za którą z góry dziękuję.
Andrzej K
 

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT