SolidWorks >> Złożenia >> Zmiana nazwy plików a właściwości bryły
Autor Wypowiedź
SW 2017 sp 4.1
2014-05-20, 08:05
Pomógł 0 raz(y).

Witam.

Mam do zmiany cały istniejący projekt. Zmiana polega na zmianie przedrostków z XXX na YYY.

Postępując zgodnie z tutorialem

http://www.szkoleniasolidworks.pl/examples/Kopiowanie_zlozen_ze_zmiana_nazw_plikow.pdf

Wszystkie bryły i rysunki w tytule zmieniają przedrostek na YYY, jednak na rysunkach po otwarciu w tabliczce rysunkowej znajduje się nadal XXX to samo we właściwościach samej bryły.

Czy jest jakiś sposób na automatyczna zmianę właściwości brył (większa ilość plików) tak, aby zmieniły się z XXX na YYY?

 
CSWP, CSWE, CSWI *** solid-blog.pl ***
2014-05-20, 08:14
Pomógł 405 raz(y).
Ale przecież ten sposób jest automatyczny (może dotyczyć dużej ilości). Czemu się właściwość nie zmienia? To trzeba sprawdzić, z czym jest połączona, pewnie nie jest połączona z nazwą pliku..
 
DPStoday.pl | CSWI CSWE SOLIDWORKS Aplication Elite
2014-05-20, 09:32
Pomógł 18 raz(y).
Mam program do podmiany właściwości. Wpisujesz nazwę właściwości oraz wartość na jaką ma być zmieniony.
 
SW 2017 sp 4.1
2014-05-20, 09:46
Pomógł 0 raz(y).
    Kęska Paweł
    Ale przecież ten sposób jest automatyczny (może dotyczyć dużej ilości). Czemu się
    właściwość nie zmienia? To trzeba sprawdzić, z czym jest połączona, pewnie nie jest
    połączona z nazwą pliku..

W jaki sposób można połaczyć właściwości z nazwą pliku?

> Łukasz Siwiec

   Mam program do podmiany właściwości. Wpisujesz nazwę właściwości oraz wartość na jaką ma być zmieniony.

Czy w tym programie istnieje możliwośćj zmiany w kilku plikach jednoszcześnie?

Jeśli możesz to podaj nazwe programu.
 
CSWP, CSWE, CSWI *** solid-blog.pl ***
2014-05-20, 11:14
Pomógł 405 raz(y).
Połączenie z nazwą ma taki link: $PRP:"SW-File Name"
 

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT