SolidWorks >> Złożenia >> Uszkodzone złożenie
Autor Wypowiedź
2017-01-04, 18:43
Pomógł 0 raz(y).
Witam serdecznie. Mam dość poważny problem, ponieważ dwa tygodnie pracy leżą w gruzach aktualnie. Otóż po dodaniu wiązania, projekt tak jakby graficznie się przemieszał, uszkodzenia w złożeniu nie było. Z tej racji zapisałem projekt i wyłączyłem aby ponownie włączyć. No i po włączeniu nie wyświetla się zupełnie nic. Pojedyncze elementy, czy złożenia z drzewka działają poprawnie,nie pomogło usunięcie tego niszczącego wiązania. Potrafi mi ktoś pomóc? SW2016
 
CSWP, CSWE, CSWI *** solid-blog.pl ***
2017-01-04, 20:16
Pomógł 405 raz(y).
Nie wyświetla się, tzn. nic nie widać czy nie można otworzyć, nie ma geometrii? Jak wygląda struktura złożenia (drzewo)?

Kopie zapasowe?

Może wystarczy zapisać na nowe złożenie z odniesieniami. A może taka sztuczka, jak utworzenie nowego złożenia i opcja rozłóź podzespół.
 
2017-01-04, 22:57
Pomógł 0 raz(y).
Dzięki za odpowiedź. Nie wyświetla się, czylinic nie widać, czego skutkiemjest fakt, żenie można zaznaczyć. Postanowiłem nie czekać imontować złożenie od nowa.
 
Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, ponieważ wiedza jest ograniczona
2017-01-05, 00:23
Pomógł 4 raz(y).
Witam, miałem to samo tylko dotyczyło to pojedynczej części oraz złożenia. Rozwiązaniem było usuniecie rejestrów SW i odpalenie od "nowa"
 

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT