SolidWorks >> Złożenia >> Problem z wiązaniem
Autor Wypowiedź
Użytkownik usunięty
Krzysztof Kowalski
Co może być przeszkodą w dodaniu drugiego wiązania koncentrycznego? z
pierwszym nie ma problemu, przy drugim inf. o przedefiniowaniu.
Odległości wałków są takie same, odległości łożysk również.....
 
CSWP, CSWE, CSWI *** solid-blog.pl ***
2011-03-23, 15:03
Pomógł 405 raz(y).
To wymuś dodanie tego wiązania i użyj Xperta wiązań - podpowie Ci gdzie jest konflikt.
A tak w ogóle zawsze można użyć analizy ochylenia otworów do sprawdzenia, czy aby na pewno są koncentrycznie...
 
Użytkownik usunięty
Krzysztof Kowalski
to co mam poprawić bo już nic nie wiem
 
CSWP, CSWE, CSWI *** solid-blog.pl ***
2011-03-23, 18:52
Pomógł 405 raz(y).
Widze dwa wyjścia, albo robisz błąd, którego nie widać albo jest jakiś bug w programie... niestety tylko na podstawie obrazka nic nie wymyślę. Czasem może pomóc wygaszenie i przywrócenie komponentu - ale to mi pomogło czasem jak były podzłożenia elastyczne i pojawiał się komunikat o błędzxie, którego w sumie nie powinno być.
 
Użytkownik usunięty
Krzysztof Kowalski
Kolejny problem, mam złożenie, chcę usunąć jedną część, niknie całe złożenie
 
CSWP, CSWE, CSWI *** solid-blog.pl ***
2011-03-25, 18:22
Pomógł 405 raz(y).
Chyba się zgodzimy ze sobą, że oczywistym jest, że to jakiś błąd programu. Niestety z opisów Twoich problemów  wynika, że albo program należy przeinstalować, albo jakiegoś service packa zaaplikować (o ile jest coś nowszego w stosunku do tego co obecnie macie). Jedyne co mogę podpowiedzieć, to nagrnanie/przechwycenia problemu za pomocą SolidWorks RX i wysłanie do dystrybutora celem analizy.
 
Jedyne co mi przychodzi do głowy to zapisanie całości wraz z odniesieniami jako kopii i ponowne usunięcie.
 

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT