SolidWorks >> Dodatki SolidWorks >> Polski Jezyk w Solidworks2012
Autor Wypowiedź
2013-03-23, 10:15
Pomógł 0 raz(y).
Witam jestem tu nowy. Moja sytuacja wygląda w następujący sposób. W pracy dostałem propozycję projektowania brył 3D w Solid works. Firma zakupiła dla mnie oprogramowanie, zainstalowała na komputerze i dali mi kilkanaście tygodni abym zapoznał się z programem a następnie będę wysłany na specjalistyczny kurs.

Zatem mam pytanie jak zamienić język angielski na Polski.

Dodam że nie mieszkam w Polsce i początki Solidworks z pewnością bym szybciej opanował posługując się językiem Polskim.

Dziękuję za odpowiedzi
 
CSWP, CSWE, CSWI *** solid-blog.pl ***
2013-03-23, 10:54
Pomógł 405 raz(y).
Trzeba umieścić płytę instalacyjną lub wybrać opcję modyfikuj instalację z poziomu dodaj/usuń programy (panel sterowania) i dalej "zmień" i trzeba w składnikach doinstalować język.

A na kurs zapraszam do Polski, na pewno będzie taniej: www.szkoleniasolidworks.pl
 
2013-03-23, 15:55
Pomógł 0 raz(y).
Dziękuję bardzo za podpowiedz. Zastosowałem się do tych wskazówek i już wszystko działa. Dla początkujęcego laika takiego jak ja zmiana języka stworzyła troszkę kłopotu.

Jeszcze raz dziękuję.
 
.
2013-03-24, 11:22
Pomógł 52 raz(y).
Nie wiem w jakim kraju jesteś ale raczej odradzam uczenia się programu po polsku jeśli będziesz potem pracować w innym języku. Lepiej od razu uczyć się w tym docelowym a ułatwisz sobie życie. Oczywiście to jest moje zdanie ale poparte własnym doświadczeniem z AutoCadem, którego uczyłem się w wersji angielskiej (polskiej jeszcze wtedy nie było), a potem miałem kłopot po wejściu wersji polskie (i tak wpisywałem komendy angielskie poprzedzone _ ).
Pozdrawiam
 

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT