SolidWorks >> Inne tematy >> Język - polski - angielski
Autor Wypowiedź
Tak to ja
2010-01-19, 19:50
Pomógł 0 raz(y).
Witam
Mam pewien problem i proszę Was o radę - używam SW w języku polskim, problem pojawia się gdy wyniki mojej pracy (część, złożenie)otwierane są w SW "po angielsku". Próbowałem opcji zmieniającej drzewo operacji na język angielski lecz nie dział to najlepiej, nie wszystko wyświetla się po angielsku (nazwy operacji, wiązania)
Bronię się jak mogę aby nie zmieniać SW na "czysto angielski". Jestem nowym użytkownikiem SW i ciężko mi będzie bez opcji pomocy. mój angielski nie jest najlepszy :-/

Koledzy proszę o radę
 
Panienka do wszystkiego
2010-01-19, 20:12
Pomógł 66 raz(y).
Witam,

nie Ty jeden narzekasz na to. Ale spojrz na to z innej strony: nie zaszkodzi Ci przeciez rozszerzona znajomosc jezyka. Poza tym jeszcze troche poszukam ...

Pozdr. tomek
 
CSWP, CSWE, CSWI *** solid-blog.pl ***
2010-01-19, 21:55
Pomógł 405 raz(y).
W programie mozna zmienic jezyk (wszystkie menu, opisy itd) oraz nazwy operacji. To są jakby dwie oddzielne rzeczy, które można włączyć w opcjach niezależnie.

Natomiast zmiana języka na dowolny w danym momencie nie zamieni nazw już istniejących operacji w drzewie czy nazw wiązań...nie działa to wstecz.

To może nie jest najwiękzy problem, czasem niestety program nie rozpoznaje przy zmianie języka nagłóków w excelu w tabelach konfiguracji czy w Routingu - i to już może stanowić większy problem.

Może są jakieś makra do zamiany nazw, poszukam ale raczej nie oczekiwałbym wiele.
 
Tak to ja
2010-01-20, 17:44
Pomógł 0 raz(y).
Dzięki za pomoc :-)
Dzisiaj w pracy testowałem różne rozwiązania, przy przełączeniu drzewa operacji na angielski i narysowaniu całkiem nowego elementu zauważyłem kilka błędów np. nazwa operacji jest po angielsku ale szkic już jest po polsku (nie zdarza się to za każdym razem), kolejny błąd przy wiązaniu szerokości, następnie przy rysowaniu na "płasko" operacja przekroju

Jest to kilka przykładów jaki udało mi się wyłapać, puki co staram się nazwy zmieniać ręcznie lecz nie wszystkie nazwy da się zmienić w taki sposób

Jestem przerażony na myśl przejścia na angielski :-)
 
Panienka do wszystkiego
2010-01-20, 19:57
Pomógł 66 raz(y).
    B. Mateusz

    Jestem przerażony na myśl przejścia na
    angielski :-)

eh tam nie zalewaj. Tych pare slow i zwrotow... I jak juz powiedzialem - zawsze sie przyda. Wez kartke i spisuj sobie - po tygodniu, no moze po dwoch mozesz ja wyrzucic.

Pozdr. tomek
 

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT