SolidWorks >> Inne tematy >> Licencja po zawieszeniu/zamknięciu działalności
Autor Wypowiedź
2014-10-02, 21:32
Pomógł 0 raz(y).
Witam,
czytałem wątek o tym, że licencja SW jest niezbywalna, ale czy można korzystać z SW kupionego do jednoosobowej działalności gospodarczej, (czyli na osobę fizyczną, a nie prawną) po zawieszeniu lub zamknięciu tej działalności?
Z góry dziękuję za informacje
 
Elite Application Engineer CAE/CAD/IT
2014-10-03, 11:07
Pomógł 13 raz(y).
Hmmm jeżeli dobrze zrozumiałem.
Posiadał Pan jednoosobową firmę zarejestrowaną na Pana i nastąpiło zamknięcie/zawieszenie działalności.
Teraz Pan nie posada działalności i pytanie czy może Pan komercyjnie używać licencji ?
Czy dobrze to zrozumiałem czy nie ?
To też zależy od kilku czynników i bez szczegółów nie da się jednoznacznie udzielić odpowiedzi na to pytanie.
np. Czy firma się zawywała "Producent Mebli Jan Kowalski" czy "Jan Kowalski" itp.

p.s Takie informacje uzyska Pan bezpośrednio u swojego dystrybutora.
 
2014-10-07, 23:56
Pomógł 0 raz(y).
Dobrze Pan zrozumiał. Firma nazywa się xxx Jan Kowalski - i takie widnieją nazwy na fakturze zakupu i teraz pytanie co z licencją może zrobić Jan Kowalski w przypadku zawieszenia bądź zamknięcia działalności?
 
Elite Application Engineer CAE/CAD/IT
2014-10-09, 08:34
Pomógł 13 raz(y).
Panie Robercie sprawa nie jest taka oczywista bez sprawdzenia tego u producenta (tej konkretnej sprawy) nie mogę udzielić Panu jednoznaczej odpowiedzi. Tak jak pisałem wcześniej najlepiej zadzwonić do swojego opiekuna handlowego i tam uzyska Pan wszystkie informacje.
 

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT