SolidWorks >> Inne tematy >> Problem z rysunkami płaskimi w SW 2015
Autor Wypowiedź
2014-12-03, 17:31
Pomógł 0 raz(y).
Witam.



Czy ktoś z forumowiczów boryka się z problemem przy otwieraniu rysunków płaskich w SW 2015.

Otwarcie jakiegokolwiek rysunku - zarówno części jak i złożenia trwa ok 2 minut, rysunek sięwczyta, widać go w tle ale SW zatrzymuje się na e 2 minuty i nie można wykonaćżadnej czynności.

Dodatkowo po otwarciu, wstawienie jakiegokolwiek wymiaru to kolejna przerwa ok 10-12 sekund.

Zainstalowałem SW z płyty, myslałem że to błąd instalacji z sieci - nadinstalowana na 2014, więc instalację dokonałem na nowo, nic nie pomogło. Sterowniki grafiki również zmieniałem - starsze...nowsze - bez skutku.

Czy ma taki sam problem, info do suuportu SW wysłane, na razie bez odzewu.



Pzodrawiam
 
CSWP, CSWE, CSWI *** solid-blog.pl ***
2014-12-03, 18:52
Pomógł 405 raz(y).
U mnie pliki z SW 2014 otwierają się w SW 2015 normalnie, ale jest SP0 więc wcale mnie nie dziwią takie zachowania.

Gorsza sprawa, że nie mogę plików z SW 2015 otwierać w SW 2014 SP5 - może któryś z kolegów z suportu wie dlaczego??
 
2014-12-03, 20:18
Pomógł 0 raz(y).
niepotrzebne instalowałem 2015, jednak musiałem do projektu wykorzystaćbryły przygotowane przez kolegę w 2015 i niestety poszła instalacja... mam nadzieję że suuport SW wesprze mnie pomocą, dzisiaj nie było odzewu - zapewne walczą z tematem.



Myślę, że sp1 do 2015 by pomógł, ciekawe jak długo będzie jeszcze testowany.
 
2014-12-04, 16:18
Pomógł 0 raz(y).
Kolejne ciekawe zjawisko

po otwarciu istniejącej dokumentacji - opracowanej w SW 2014 - próbie zaznaczenia - kliknięcia jakiegokolwiek wymiaru SW zamiera na kilkanaście - kilkadziesiąt sekund, po zaznaczeniu oknem kilku wymiarów czas zamarcia się wydłuża.


Robiłem próbę na pliku opracowanym w SW 2015 - sytuacja jest podobna.


Sterowniki do grafiki są najnowsze z dostępnych na stronie Nvidia, instalowałem też najstarsze tam dostępne - problem był nadal.


ktoś ma jakiś pomysł...
 
2014-12-06, 17:37
Pomógł 0 raz(y).
W SP0 różne dziwne rzeczy się dzieją, widziałem jak przykładowo nie działa funkcja Mirror (dla prostej geometrii i to w kilku próbach / różnych modelach)..... pomógł w tym wypadku szyk liniowy :)
 

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT