SolidWorks >> Inne tematy >> minimalizujące się okno
Autor Wypowiedź
2015-03-18, 12:19
Pomógł 0 raz(y).
Witam.
Przy każdym otwieraniu części/złożenia/rysunku z poziomu eksploratora windows okno SW "pomniejsza mi się (nie chodzi o całkowite minimalizowanie do paska narzędzowego, tylko zmian trybu okna z podwójnych kwadracików przy X do zamykania okna do pojedynczego kwadracika (wg oznaczeń windowsa)





I jeszcze inny problem. Często, choć nie zawsze, po włączeniu nowego pliku rysunku w opcjach mam odznaczoną pozycję Dynamicze podswietlanie w polu graficznym lub w pliku części odznacza mi opcję o domyślne ustalnie stanu zależnego w szkicu. Zapisałe szblony części i rysunku po ustawieniu tych opcji ale problem nie znika. Co mam zrobić?
 
CSWP, CSWE, CSWI *** solid-blog.pl ***
2015-03-18, 12:52
Pomógł 405 raz(y).
Pierwszy problem to raczej ustawienie Win, może trzeba zaznaczyć maksymalizuj okno. Też nieraz tak otwieram różne wersje plików i jest ok (win 7 prof. x64).

Co do drugiego, to nie jest zapisywane w szablonie tylko przypisane do danego usera windows. Ja mam takie obserwacje, że jeżeli coś zmieniam i normalnie zamykam program, to pamieta to ustawienie przy kolejnym otwieraniu. Nie dotyczy to jednak jednej sytuacji (nawet o to kiedyś pytałem), a mianowicie wyłacza mi samoczynnie przyciąganie kątem w ustawieniach szkicu.
 

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT