SolidWorks >> Inne tematy >> Przeglądanie plików SW bez SolidWorks.
Autor Wypowiedź
CAD engineering
2010-07-31, 13:34
Pomógł 0 raz(y).
Cześć koledzy,
Mam problem ze swoim klientem. Zleciłem mu wykoannie danego elementu. W tym problem ze przesyła mi pliki w SW. Nie mam w czym go otworzyc zeby nawet go zobaczyć. Otrzymałem do tego pliki pdf.
Czy jest jakaś możliwość otowrzenia tych plików bez możliwość kupowania SW?
PS. Przesłałem te pliki do sowjego wykoanwcy, ale nie moze ich otworzyc bo ma starą wersje SW.
Da się to jakość ominąć?
 
..
2010-07-31, 13:56
Pomógł 3 raz(y).
Witam, polecam edrawings, który jest darmową przeglądarką plików m.in. "solidowskich", zarówno 2D jak 3D.
Pozdro. Łukasz
 
Panienka do wszystkiego
2010-07-31, 17:07
Pomógł 66 raz(y).
Czesc,
 
to raz (EDRAWINGS), a dwa to powiedz klientowi ze sie ucieszysz, jak Ci przysle PDF-3D - mozna to w modelu wygenerowac/zapisac...
Pozdr. tomek
 
CAD, CAM, CAE, PDM
2010-07-31, 17:07
Pomógł 2 raz(y).
    Pazdro Krzysztof
    Cześć koledzy,
    Mam problem ze swoim klientem. Zleciłem mu wykoannie danego elementu. W tym problem ze przesyła mi
    pliki w SW. Nie mam w czym go otworzyc zeby nawet go zobaczyć. Otrzymałem do tego pliki pdf.
    Czy jest jakaś możliwość otowrzenia tych plików bez możliwość kupowania SW?
    PS. Przesłałem te pliki do sowjego wykoanwcy, ale nie moze ich otworzyc bo ma starą wersje SW.
    Da się to jakość ominąć?
Tu masz link do strony
http://www.edrawingsviewer.com
gdzie pobierzesz odpowiednią wersję programu.
Przetestuj sobie eDrawing - jeśli nie będzie spełniał twoich wymagań - napisz co potrzebujesz dokładnie
 
CAD engineering
2010-08-01, 00:43
Pomógł 0 raz(y).
A czy da się udostępnić projetk online? tak aby nie trzeba bylo wysylac mailem? tylko obejrzec przez przeglądarkę?
 
Panienka do wszystkiego
2010-08-01, 10:27
Pomógł 66 raz(y).
Czesc,
 
jak to bardzo dobry klient, to mozna zastosowac Skype i TeamViewer. Ale to raczej tak na bazie kumpel z kumplem.
 
Pozdr. tomek 
 

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT