SolidWorks >> Inne tematy >> Model człowieka
Autor Wypowiedź
SW 2010 X64 SP.3.1
2010-10-07, 07:52
Pomógł 0 raz(y).
Poszukuje modelu czlowieka w 3d nie musi byc edytowalny, wazne aby byla sylwetka czlowieka stojacego i siedzacego wzrost ok 180cm.
Ma moze ktos cos w tym stylu w swoich zbiorach? Z gory dzieki za pomoc.
moj mail: teetimegti@gmail.com
 
CSWP, CSWE, CSWI *** solid-blog.pl ***
2010-10-07, 08:12
Pomógł 405 raz(y).
Szukaj na 3dcontentcentral - są tam jakieś na pewno.
Co do edytowalności... to pojechałeś ostro - najczęściej takie modele to wynik skanów albo modelowania w programach typu 3ds max, maya, blender itp. - nie spodziewaj się, że ktoś wykona model w SW i będziesz mógł go swobodnie edytować...
 
Panienka do wszystkiego
2010-10-11, 17:36
Pomógł 66 raz(y).
Czesc,
 
ja mam takiego Ludka... ( wyslalem na E-mail) Jak ktos jeszcze ma ochote to na maila tez wysle...
 
Pozdr. tomek
 
 
2010-10-11, 19:42
Pomógł 0 raz(y).
Cześć :)
Hmmm może nie będzie to taktowne bo to forum użytkowników SW :P ale jeśli masz możliwość lub ktoś ma PRO-E WF5 to tam jest taki fajny model człowieka (mężczyzna lub kobieta) w pełni edytowalny tak więc możesz spróbować w ten sposób :)
 
2010-10-11, 19:58
Pomógł 0 raz(y).

Tak wygląda więc myśle że warto :P
 
2016-08-19, 13:04
Pomógł 0 raz(y).
Witam

przepraszam, że o coś takiego proszę, ale moja wdzięczność będzie bezgraniczna jeśli przyślesz mi takiego "ludka", któremu zginają się kolana, biodra, ręce i głowa w 3D wformacie "step".

Serdecznie dziękuję, może się kiedyś przydam - konstruktor automotive.


Mirosław Stopa
konstrukcje1234@gmail.com
 
CSWP, CSWE, CSWI *** solid-blog.pl ***
2016-08-19, 14:02
Pomógł 405 raz(y).
Szukaj na www.grabcad.com.

Jedna uwaga, w stepie nic się nie będzie poruszać bo tam nie ma wiązań - jest to ogólmy format wymiany danych. By się poruszało szukaj pliku .*sldasm.
 

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT