SolidWorks >> Inne tematy >> przeniesienie z eDrawing do SW
Autor Wypowiedź
2010-11-19, 13:41
Pomógł 0 raz(y).
Witam Kolegów.
Mam pytanie.
Czy jest możliwe przeniesienie części/detalu zapisanego w formacie .*eprt do formatu "widzianego" przez SW np .*sldprt; .*prt?
 
Panienka do wszystkiego
2010-11-19, 17:34
Pomógł 66 raz(y).
Witam,
 
przypusczam, ze istnieje taka mozliwosc ale jest ona bardzo nieoficjalna. Wynika to stad, ze E-Drawings jest niejako "ogladarka" plikow ale bez mozliwosci wnikania w konstrukcje. Nikt nie chce udostepniac informacji konstrukcyjnych (wlasnej pracy) za friko. To jest chyba jasne.
 
Pozdr. tomek
 
2010-11-22, 11:51
Pomógł 0 raz(y).
Dzięki za odpowiedź.
Jednak nadal pozostaje zagwozdka w jaki sposób obejść eDrawing'a. Powyższe pytanie jest jak najbardziej nadal aktualne. 
Pozdrawiam.
 
CSWP, CSWE, CSWI *** solid-blog.pl ***
2010-11-22, 12:39
Pomógł 405 raz(y).
    Merta Tomasz
    przypusczam, ze istnieje taka mozliwosc ale jest ona bardzo
    nieoficjalna
.
No niestety się z Tobą Tomek nie zgodzę. Powiem więcej, jeżeli istniałaby jakakolwiek szansa na odtworzenie z pliku edrawings geometreii edytowalnej w jakimś CADzie to firmy z pewnością nie udostępniałby ich. Ja na pewno nie wysłałbym pracy do konsultacji w takim formacie nikomu...
Pytanie było czy się da - moje zdanie jest takie, że się nie da! Natomiast może warto się zastanowić jakie jest alternatywne rozwiązanie, może warto napisać do tej firmy i udostępnią coś w formatach neutralnych (iges, step, x_t)...
 

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT